tak toto musím vedieť, prosím o malú radu !!

Príspevok v téme: tak toto musím vedieť, prosím o malú radu !!
mysha

páčil sa mi jeden známy, tak som mu napísala a išli sme spolu s mojimi kamkami na disco. A tam som sa ním bozkávala. Obom sa nám to veľmi páčilo. Problém je, že tento muž má u nás povesť sukničkára /nemám to konkrétne dokázané ale čo by ste si mysleli o niekom kto trávi každý piatok s kamarátmi do ranných alebo neskorých nočných hodín niekde v bare/.. bolo všetko super, smskovali sme si, dokonca mi povedal že ma má rád. Lenže potom akoby ho niečo prešlo a prestal písať. Akoby sa zľakol, niečoho bál.. a ja mu písať nechcem, ako vždy. On sa totiž sám navrhol, že ma niekam pozve. Je to divné, ako sa može niekto zachovať takto, keď si pomyslím na naše bozky, na to akým štýlom ma objímal, hladkal, pozeral sa mu do očí... videla som na ňom túžbu - myslím že sa vtedy správal inak ako chlap čo chce babu len pretiahnuť - a teraz sa deje toto... prečo??? Čoho sabojí? Ako mám k tomuto pristupovať?? Čo na to poviete vy chlapi? Poraďte mi ako sa mám zachovať - bez neustáleho vnucovania - ďakujem!!

kacik

bud rada, ze sa takto zachoval este predtym, ako by doslo k niecomu viac...potom by si to stonasobne lutovala..

drzim palce, aby si natrafila na toho spravneho :)

sulvia

Kslala by som na neho pokial sa este da, lebo sa nejavy ako chalan, ktoremu sa da doverovat a potom neskor by si sa iba trapila

zlobor

poznam par takych ako si ho opisala...
"Čoho sabojí?" - nicoho
"Ako mám k tomuto pristupovať??" - zabudni ze nieco bolo, budes to mat lahsie
"čo by ste si mysleli o niekom kto trávi každý piatok s kamarátmi do ranných alebo neskorých nočných hodín niekde v bare" - chlapec si uziva zivot... robim to aj ja

kornelee

vies my chlapi mame radi ked si zenu musime ziskat a nie ze sa nam ponuka ako na zlatej tacke pravdaze ak chces viac ako sex, ale zase treba dat aj kusok najavo ze si ho vsimas a niekedy mu jeho snaho odplacas. tak vela stastia

true

pozri, kazdy chalan ide za tym aby dievca dostal do postele, ci uz podvedome alebo umyselne a moze sa pritom don zalubit.... ale na to treba cas, a ked ta dostane do postele tak sa splni jeho primarna tuzba sa s tebou vyspat... a tym sa tlmi celkovy postoj k tebe, ale ak je moc zalubeny tak ten sex prestane byt az tak dôlezity...
no a co by som urobil na tvojom mieste? ak si lahsie dievca tak sa s nim vyspi v pohode sak uvidis, ak sa vam to bude pacit obom tak mozte pokracovat
ale ak sa chces oddat jedine niekomu kto ta miluje a ty jeho, tak minimalne dva tri mesiace musis pockat...
a este jedna vec, vnucovanie ta v jeho ociach posunie hlboko pod jeho uroven a nebude si ta tak vazit, nech to je kto chce, ak po tebe tuzi tak sa ti ozve

ethel

podla mňa sa pohral a teraz už nejavý záujem,veď sa neozýva....má ťa v zálohe,vie že ho chceš,preto odpovedá vždy kladne,proste si ťa takto udržiava.Môj názor-vykašli sa na neho..

mysha

keby som sa neozvala prvá tak by ani nevedel kto som. Odvahu mám, ale niekomu písať prvá stále, to je pod moju úroveň. On mi sám sľúbil, že sa ozve a že niekde pojdeme, ... problém je, že mi vždy odpíše, ak nie hneď tak na druhý deň, vždy kladne, ale čo mám z toho... keď musím stále začínať ja..? Už je to asi mesiac čo sme si nepísali ani sa nevideli... je to ako začarovaný kruh.

adkalc

Mysha, nehnevaj sa, ale ked si sa mu ozvala prvykrat, to sa ti nezdalo ako vnucovanie? Myslim, ze odvahy mas dost, tak sa mu ozvi aj teraz. Ak uz nezareauje, pusti ho z hlavy.