Prosím poraďte len niečo o fajke!!!

1iva

Moj priatel miluje ked sa mu pritom pozeram do oci, nenormalne ho to vzrusuje a je vela sposobov a ty si musis najst ten svoj:-))) Ale hviezda urcite budes ak mu to spravis do konca. Mozno sa ti to teraz zda nechutne, ale je to fajn, len si treba zvyknut:-))) Drzim palce

marCOS

thak skor ty mna lebo ja napisem do nejakej temy a ty hned po mne,,,sak ked chces pokecat thak staci povedat,,,ale nie tu,,,ak chces kecat thak pod na pokec

tinusska

neviem ci ja teba, alebo ty mna, ale ja som tu od 7,30... vkuse.. takze? a za to, ze kecame do rovnakych tem ja uz nemozem...

tinusska

ide len o fantaziu a ci sa to priatelovi bude pacit, budes vidiet a pocut podla jeho reakcii. a ked sa mu to nahodou nebude pacit, vlastne bude mu to neprijemne, povie ti to... uplne pohoda

marCOS

Moja predkozku daj dole celu,,,a rob jazykom vzelico a aj ho zovri medzi pery a zasuvaj si ho do pusy a vysuvaj,,,a skus aj thak cucat akokeby si cela z neho nieco vysat,,,,a skus ho pri tom aj honit

chechi

vies co, ani ja som spociatku nevedela jak na "to". najlepsia metoda (ak ti priatel s tym neporadi) je pokus-omyl. skus zapojit fantaziu... napriklad k ustam pridaj pohyb ruky (samozrejme nie protichodny s ustami, na to ma uz priatel upozornil :) )... alebo trebars dotyky jazykom na roznych miestach. a podla uvidis niekedy mozes skusit len ten jazyk a az potom pusu. je to vazne rozne. podla nalady partnera :o)