Bolesti chrbta

Príspevok v téme: Bolesti chrbta
Fischerka

Ahojte, pred nedávnom som si kúpila nový matrac, keďže ten starý som už mala veľmi vyležaný a ležala som na ňom akoby v takje kolíske. Teraz ako spávam na novom matraci, tak som začal cítiť kríže. Nie je to nejaká bolesť, len taký pocit napätia. Myslíte, že by to mohlo byť z toho, ako si chrbtica zvyká ôežať na tvrdom rovnom matraci alebo treba hľadať príčnu inde?

Help

Napodobne:)))
ja marodujem uz 9 mesiacov:)
A ziadne zlepsenie:)
Cvicenie by ti malo pomoct. Ale nic tazke a nic nasilu:)

aduska181

o tom trpnuti uz doktorkaaa vieee. uz som jej to vravela.. rehabilitacie nepomahaju.. praveze ked skusam cvicit nie vsetky cviky sa mi daju robit.a boli to jak šlak..:-D
lenze ide o to ze marodim 2 mesaice ale tento stav ma drzi uz vyse roka a cim dalej tým je to horsie. nazaciatku som si myslela ze to prejde zas co len bolest chrbta ale nieeee....neviem uz co sa so mnou deje. niekedy som neni schopna sa ani hýbat :-((

Help

To mi je luto tej prace.
Ale zdravie je teraz na prvom mieste a musis sa dostat ako tak do normalu.
Na kontrole u lekara povedz bezpodmienecne o tom trpnuti. Ja mam nieco zuzene v oblasti nad miechou a preto to trpnutie,ale smrtelne to nieje:)
Da sa to vo vela pipadoch vyliecit co bude aj tvoj problem,ale ak nie....operacia.
Si len dva mesiace PN a to budu skusat vsetko mozne....aj rehabilitácie a neviem co.Ja to stastie som nemal.

aduska181

ano som na marodke uz 2 mesiace. rada by som sla niekam do roboty ale niesom schopna:-(((( koli tomu ma prepustili aj z prace ze som sla na marodku.. bojim sa aby som to nemala nieco vazneee.. sak mi doktorka ani poriadne nepovedala co to je a z coho ...

Help

ketonal je bordel......aj mne bolo z neho na zaludok tazko.
Vysad ho ak mozes.
Si na marodke?
Popytaj sa na zmenu liekov,lebo ta trvala bolest a trpnutie je uz po takom case chronickeho povodu.Preto aj mne pred par dnami predpisali Liricu.

aduska181

noo vtedy mi nezistili niic.. lenze cim dalej tým viac sa mi to zhorsuje je to oveeela horsie ako predtým. no berem novalgin, ketonal, coxtral, mydokalm a vsetko mozneee.. uz mije z toho az zleee

aduska181

noo vtedy mi nezistili niic.. lenze cim dalej tým viac sa mi to zhorsuje je to oveeela horsie ako predtým. no berem novalgin, ketonal, coxtral, mydokalm a vsetko mozneee.. uz mije z toho az zleee