vysetrenia pri vypadavani vlasov

zuzic

poipoi nic mi nezistili:) ako vzdy:) ale vtedy som mala aj stresovejsie obdobie, no ale bol to horor lebo umyvam si vlasy a zrazu cele pramene mi zacali ist dole..strasne fakt:( potom som brala vsetko mozne a ani neviem nic take nezaberalo a postupne az niako sa to dalo...ale velmi mi zredli a musela som sa dat dost zastrihnut, teraz mi padavaju len niekedy v takych obdobiach a potom to zmizne...vtedy si kupujem vitaminy a take kraviny...

Help

jajkafr- suhlasim s tebou.
Ale z vysetrenia sa da zistit diagnoza a nasledne nahodit liecbu z vnutra.
Lepsie ako samovolne nakupovanie roznych pripravkov a neviem coho.Clovek si tak moze zdravie este viac poondiat.

jajkafr

Help
problém je však v tom, že väčšina kožných lieči vonkajší problém a pri vypadávaní vlasov je problém väčšinou vo vnútri a preto vodičky a rôzne prípravky na vlasy nemusia vždy pomáhať

Help

Ak vypadávanie vlasov v nás vyvoláva pocit, že nie je všetko v poriadku, alebo pohľad do zrkadla neúprosne ukazuje preriedené miesta či lysinky na hlave, je najvyšší čas vyhľadať kožného lekára, prípadne niektoré dermatokozmetické centrum.

Čítajte viac: zena.sme.sk

jajkafr

ahojte
vypadávanie vlasov môže byť spôsobené hocičím... nedostatkom minerálov, vitamínov napr. zinku,... genetikou, životným prostredím napr. neónky pôsobia tiež negatívne na padanie vlasov, okrem hormonálnych ochorení ako napr. znížená či zvýšená funkcia štítnej žlazy, môže pôsobiť negatívne na vlasy aj ochorenie čriev napr. celiakia, crohnova choroba... alebo v dnešnej dobe tak často sa vyskytujúca alergia
ja mám tiež problém s vypadávaním vlasov, ale neriešila som ho ešte u lekárky... Zinok mi nezabral a navyše teraz sa mi vypadávanie vlasov zhoršilo ako nežiadúci účinok liekov, ale pomáha mi na to vodička Dixi proti vypadávaniu vlasov... dobré sú aj dixi arvit ampulky, ale sú drahšie ako vodička vo fľaštičke a samozrejme vlasy češem minimálne, nosím ich skôr rozpustené, po umytí nečešem vôbec, nefénujem ani nežehlím a nepoužívam gel, lak, tužidlo... a vlasy vypadávajú menej.

sasskia

presne ako napisala mira23, az som sa tomu z chuti zasmiala, ale ma uplnu pravdu. ja som to absolvovala presne v takom poradi. najprv to bolo na hormony, to bolo na gynekologii, potom stitna zlaza, ocne a vsetko bolo OK.
potom uz boli v koncoch, teda kozna, tak mi nakoniec ,kedze beriem roky doplnky vyzivy, zinok taktiez nevedela co povedat, tak zacala ponukat letaciky s drahymi pripravkami na vlasy, ktore si mam zakupit v lekarni. a kedze som uz vyskusala vsetko mozne aj nemozne, nielen lekaren, ale aj vsakovake babske recepty a ...nic, tak uz nemienim investovat do nenormalne predrazenych vyrobkov,na ktorych sa akurat tak nabalia farma-priemysly a ja z toho nebudem mat opat nic, akurat tak prazdnu penazenku a o par vlasov opat menej na tej mojej hlave. ved keby mi uz konecne nieco zabralo, tak nelutujem dat ani tych 25, alebo aj vyse 30€ za tie pripravky,co mi ponukala si zakupit lekarka, ale uz neverim nicomu.
a to ocne , ze preco tam posielaju...no hovoria, ze ak su oci nie v poriadku, tak aj to napomaha k vypadavaniu vlasov, taktiez sa ma uz casto pytali, ze ci nie som nonstop na pocitaci, nakolko to velmi zatazuje oci a aj to je na pricine vypadavania vlasov.
no s vypadavanim vlasov ti urcite nikto nepomoze, pokial budes mat vsetky testy v poriadku. to uz len musis skusat co ti zaberie. ja sa o to pokusam uz vyse 2.rokov, no zatial mi nic nezabralo, dokonca ani vodicky, ktore mi dava namiesavat kozna.
ale tak si poviem, co uz, ved v dnesnej dobe predavaju uz take pekne parochne...mozno ze po par rokoch skoncim pri ich kupe, co ine mi ostava....