Fitness

Príspevok v téme: Fitness
Jajka11892

Ahojte. Začala som chodiť do posilovni a chcela by som si vytrénovať peknú postavu. Chcem sa spýtať koľko opakovaní a koľko sérií by som mala robiť na strojoch.Do posilky sa mi dá chodiť iba 2x do týždňa a to nieje bohviečo ale ak by ste niekto vedeli napr. nejaký cvičebný plán pre dievčatá tak by ste mi ho mohli napísať. Veľmi pekne ďakujem

A-Z

Vo vseobecnosti plati na zostihlenie viac opakovani v jednej serii, serie 3-4, bez prestavky a tzv. kruhovy trening, cize v jednej hodine precvicit cele telo. Na zaciatku aerobne zahriatie 10 - 15min, na konci strecing.

Jajka11892

Mala som "trénera" lenze ten po mesiaci musel odíst z fitka kde chodím (ukázal mi jedine ako sa na ktorých strojoch cvičí) a teraz je tam taká zenská ktorá mi je velmi nesympatikcá a navyse berie dost velké peniaze a za zostavenie cvicebného plánu ani nehovorím... Mne jedine stačí vedieť aký počet sérií a opakovaní treba na spovnenie a zoštíhlenie (to mi nikto zatial nepovedal :-/ )pretoze sa to líši od počtu opakovaní ktoré robia chlapi na objem...

A-Z

Jajka,
to by ta clovek v prvom rade musel vidiet - tvoj typ postavy, aby ti mohol seriozne poradit. Nechces si zaplatit par, mozno 3 - 4 hodiny s osobnym trenerom? Najlepsie by ti zostavil plan, a hlavne naucil ta spravnu techniku cvikov. Pokial ju nebudes ovladat, pokila nebudes spravne cvicit, vysledky nebudes mat.
2x do tyzdna je naozaj malo, mala by si min. 3x.