Po vysadeni HAK

jankaaaaaaaaa

dnes sa uz vsetky hak povazuju za nizkohormonalne, ale pravda je ze jeanine obsahuje navyssie mnozstvo hormonov zo vsetkych novych hak.
a k tomu ako lekari predpisuju lieky pacientom sa nevyjadrujem. potvrdi ti to kazdy lekar. a vidis tu aj sama ze lekari bezne niekolko rokov predpisuju zene chloe, ty si spominala ze u vas sa predpisovala hak tak ze si zena sama vybrala co chce podla ceny. niektori lekari menia svojim pacientkam original za napodobeninu pod zamienkou ze je to super novinka ... a preco asi? a to sa vobec netyka len gynekologov a hak.

Laurina22

Lebo rozpravas niekedy celkom z cesty.Aj mne si povedala,ze moja HAK je vysokohormonalna.Schvalne som sa na to pytala mojho lekara,povedal,ze absolutne nie!

Dalsia vec.Ako mozes napisat,ze lekar si na nej zarobil?Ako vies,ako funguju farmaceuticke firmy a co vsetko lekarom platia a hlavne,za ake podmienky?

leus

opalka
ja berem ten yam mesiac, aj pupalkovy olej a aj tak som ako muchotravka bodkovana, som si uz musela krem na plet kupit pre pubertiakov, hroza, neviem ci sa to vobec dakedy upravi,...tiez tvar, krk, chrbat, nemam ziadne pozitivne ohlasy na vysadenie antikoncepcie, nic, ani vaha nejde dole,ovulacia bolestiva, sex onicom, dokonca ja co som bola ako nymfomanka tak uz ani na to nemam chut, najradsej by som si capila HAK naspat :(

Laurina22

Tak to je lacne.

Chcela som tym povedat to,ze napriklad u nas v nemocnici su lekari,ktori nukalu HAK podla toho,ze studentke ukazali cennik.A ona si vybrala HAK podla sumy.

Tak to bolo tu.Neviem,ako to je inde.

odpovedam

opalka, ja som 8 mesiacov po vysadeni HAK mala problem s pletou - akne tam, kde nikde neboli, vysypavala som sa na ramenach, chrbte i tvari, dekolt bol tiez otrasny. Ale samo to preslo. Najprv som skusala liecbu u dermatologa, ale nemalo to ucinok - iba na moju penazenku. Viem, ze clovek nechce chodit so skaredou pokozkou, ale ako pises, dopovanie sa neustale tabletkami tiez zdraviu neprida. Ja som si povedala, ze hak uz nikdy...

Laurina22

Chloe je lacna.Teda aspon co si pamatam,bola.U nas na gympli ju vsetky spoluziacky brali len preto...Takze asi tak...