INDIGOVE DETI

jajka001_

ok nie kazde piate dieťa je nadane. napriek tomu sa kazdy druhy za nadaneho poklada
nikde som nevidela ziadnu serioznu literaturu ktora by sa tykala indigovych deti. ak nieco take mas, daj link, rada si to prečítam

xxxyz

jajka001_: Ak je tam pisane, ze maju nadprirodzene schopnosti nemusi to hned znamenat, ze ten clanok je blud. A ak by si si precitala aj ine clanky, zistis cim su odlisne...Napr. pochybujem ze by na kazde piate dieta sedela duchovna vyspelost, uvedomovanie si duchovnych hodnot uz v utlom veku, alebo poznatky z oblasti s ktorymi sa pred tym nestretli...

jajka001_

"Mnohé z nich môžu disponovať aj nadprirodzenými schopnosťami."

- už len táto veta z toho článku hovorí o jeho dôveryhodnosti a serioznosti, ostatné čo píšu pasuje na každé piate dieťa - nikde nenájdete, čím su tieto deti zvlastne ci odlišné okrem takýchto vseobecných vyjadrení - je to čistý blud, výmysel nejakých sektárov čo potrebuju oblbovať ľudí. nadané deti sa rodia už tisícky rokov a uz tým su zvlastne.

ich, kazde dieta je individualita, bez ohladu na nejake skatulkovanie, pristupuj k tomu tvojmu s intuiciou, ta ti povie najlepsie co potrebuje

xxxyz

Presne to co pises robim aj ja... Ze sa spravam tak aby to mne vyhovovalo, kazda sitiucia musi byt taka, inak na to kaslem, asi prilis ide si obcas len za tym co chcem...to mi aspon vycitaju kamaratky...ze stale musi byt vsetko po mojom...uz som sa s nimi strasne velakrat pohadala...ale ja za to fact nemozem, skratka ma stve, ked veci nie su take ake by som chcela aby boli a nechcem pri tom skodit druhym a dost ma mrzi ak mi v tom skodim, a hlavne ma mrzi ak si myslia, ze to robim naschval...Ale skratka ak to nie je take ake by som chcela aby to bolo snazim sa veci menit, pre mna je to dolezite...

ich

ja som iba ten klasicky typ,ktory mozno nema obcas pocit pochopenia.
a moje dieta je uuuplne nieco ine.to sa sparva tak aby mu to vyhovovalo a ine neriesi a nasledky uz vobec.neda si poradit a za kazdu cenu ide za svojim.

xxxyz

Mas pravdu...Jasne, ze je to tazke...Ale jasne, ze si nemyslim, ze som indigo len kvoli tomu , ze mi nerozumeju, pretoze tak ako hovoris, je vela ludi, ktori maju ten pocit...Ale tak celkovo v tych opis som sa nasla a aj v niektorych veciach co si pisala o svojom dietati...

ich

ano tiez mam ten pocit,ze mi nerozumeju ale to ma asi vela ludi a najst naozaj niekoho kto ti rozumie ako to potrebujes je tazke.

xxxyz

Pretoze v tom opise sa naozaj moze najst vela ludi, je tazke urcit, kto naozaj indigo je a kto nie... Ale mojim prekliatim je prave, to ze mi nik nerozumie, to neni len pocit, to je fakt a na dobrej nalade mi to nijako nepridava. Poznam mozno jedneho cloveka na svete ktory ma naozaj chape, lebo ma podobne nazory na vela veci...Ale byva daleko odo mna, takze je to uplne na nic :-(

ich

to by sa tam myslim kazdy z nas trosku nasiel.aj ja :-)
ale ked to zoberie vazne tak tieto deti alebo ludia to musia mat tazke ked maju pocit,ze im nikto nerozumie.

xxxyz

Ja som si precitala par clankov o tychto detoch a teda... Par veciciek by tam na mna aj sedelo...Ale chcelo by to naozaj to fotenie aury asi vyskusat