Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

purblanka

rew-mam kolegyňu-je športovkyna a ma super postavu-a ona si stale ten zelenin.tanier objednava,nemala som na to chuť,ale som chcela skusiť,či sami podarí niečo zhodiť.A zabralo to,čo ma velmi teší.

rew

ja si ten jedalnicek nejak nestrazim.. :( vcera som jedla cestoviny na obed a potom vecer croissant plneny cokoladou asi o jedenastej lebo nic ine doma nebolo.. ale spat som isla asi o stvrtej rano... tak som happy ze som aspon nezladovala za ten cas celu skrinku so sladkostami :) a dnes bez ranajok :( a kedze som spala dve hodiny tak aj to ranne behanie sa zrusilo. No myslim ze pocas tej noci za pocitacom som spalila viac energie ako za 15 min behu :) Ale uz kaslem konecne na pracu a idem si dat na obed nieco dobre a vecer salsa :) normalne sa tesim :) ten zeleninovy tanier na veceru je dobry napad, asi by som si mala tiez urobit nejake zasoby zeleninky a celozrnneho peciva, lebo posledne dni som len na bielych rozkoch :-/

purblanka

rew-ja ked mam poobednu,objednam si zeleninovy tanier-to je 2 platky šunky,trojuholník syra,1 vajíčko,paprika,paradajka,uhorka-a bez chleba,ešte je tam aj kukurica.A to som jedla 4x večer o 18h za sebou,a váha už klesala.Dnes na ranajky som si dala šunku-fuj ale bola slana,paradajka,pol papriky,trochu údeneho tofu,a štvrť krajca z chleba.

rew

purblanka> aku zeleninku papas a kedy vecerias? das si potom este nieco alebo je to posledne jedlo? ja nejak nemam odvahu drzat sa tych odporucani typu: jest naposledy o siestej a pod. kedze niekedy zaspim o osmej, inokedy o pol jednej... a stava sa ze o polnoci mi dojde ze som strasne hladna a musim si nieco dat.. co asi nie je najlepsie. Co je najlepsie vtedy zosrotovat? :) lebo s krcami v brusku ist spat to tiez nie je vyhra..
Konecne je teplucko tak som si cez vikend povedala, ze budem chodit kazde rano behat.. :) zatial len okolo bloku na 20 min, lebo inokedy nejake serioznejsie cvicenie fakt nestiham :( tak dufam ze to neskonci iba ako dalsi nesplneny zavazok :) zajtra rano budicek na siestu a idem :) a dnes sa asi zas po nejakom tyzdni odvazim odvazit :) ale necakam nejaky extra super vysledok :( posledne dni som mala vela bielych rohlickov a podobnych blbosti. Sice mozno to mnozstvo vody to vykompenzovalo :) ale tento tyzden sa uz fakt polepsim.. :)