Muzske chapanie

Príspevok v téme: Muzske chapanie
Liona

Potrebujem poradit, ale z muzskeho pohladu na vec. Pred par tyzdnami som si zacala pisat s mojim kolegom. Ja som vydata, on nie. Ale o tom sa teraz bavit nechcem, lebo je mi jasne ze to je nespravne. Co vsak nedokazem pochopit je muzske myslenie. On vedel od zaciatku,ze som vydata, sam mi povedal, ze tak nasiel aj svoju ex-zenu, a ze uz nikdy nechce byt v takej situacii lebo po tych vsetkych skusenostiach zostal zatrpknuty a je pre neho tazke hovorit o jeho pocitoch. V ten den mi vsak napisal, ze sa mu pacim, ale ze veci su az prilis komplikovane, lebo on je priatel aj mojho manzela. Pisali sme si dalej, vzdy to bola fun a ja som si bola ista, ze tam cosi je z jeho strany, ze mu niesom ukradnuta. Po par tyzdnoch mi napisal, ze on uz takto dalej nemoze, ze si nemoze pisat s vydatou a kamaratovou manzelkou. Potom sme absolvovali prvy telefonat a vysvetlili si veci. Vsetko vyzeralo ok, on mal o tom este premyslat, a som si ista, ze tak aj robil. Pisal mi ake zlozite (predchadzajuca skusenost) je tajit vztah, ake prazdne pocity vtedy zazival a ze toto nebude o nic lahsie. Ze je velmi opatrny, pretoze v praci sa tvaril, ako by sa poriadne nepozname. Ked som mala narodeniny, on bol prvy, co mi rano zazelal vsetko dobre, kazdy den sa osobne u mna zastavil a rozlucil. Pisal mi mile veci a potom jedneho dna...prestal. Vsetko bolo pre neho az prislis komlikovane. Ja som mu napisala, ze chcem aby mi to povedal do oci, ze to je len jediny sposob ako sa ponad to vsetko dokazem preniest. A to je to, co on nechce urobit...Ani za ten svet mi nechce v sukromi povedat, ze si nic nezela, ze som mu ukradnuta a aby som mu dala pokoj. A toto je nieco, co ja nedokazem pochopit. Preco mi to nevie povedat, ked vie, ze sa len trapit a ked vie, ze potom by bol koniec z mojej strany. Ja keby aj kohosi zo srdca nenavidim, nikdy by som neodmietla povedat pravdu, keby si ju ten clovek sam od seba pyta. Nechapem jeho zmyslanie...ci je to strach z cohosi...netusim. Tak ako to je, mili muzi, zienky ak zazila niektora cosi podobne?

jajka001_

pre neho je to tiez nenaplnená láska. ale on je slobodný, má možnosť žiť svoj život. nebude tvojou záchranou.
máte deti? stále dúfaš že sa to zlepší alebo len čakáš že sa stane čosi čo ťa vyslobodí...hej čakala si že on ťa vytrhne, že ti dá silu ukončiť to, ale sám je slabý a nerozhodný. začať si s vydatou...a ešte ked už vie čo to obnáša

Liona

Ja som to videla tak trosku zvlastne...S manzelom sme zo 8 rokov a moc nam to neklape. Skor som to videla ako sancu na unik z potapajucej sa lode - uprimne povedane. Ja viem, ze to nieje spravne, a ani ta zalubenost co voci nemu momentalne citim nema buducnost. Ked som mu napisala, ze jemu sa to lahko vsetko povie, on sam mi odpovedal, ze to si len ja myslim. Je to cele zvlastne, pretoze on je velmi uzavrety clovek a tym rozhovorom som chcela asi dosiahnut to, ze by som vedela, ze som si to vsetko cely ten cas nenamyslala a ze tam medzi nami cosi naozaj bolo. Ten, kto cez taku platonicku lasku siel, mozno pochopi. Ale chapem, ze to je odsudenia hodne. To mi je jasne...

kajka01

podla mna len tebe uz teraz vadi ze sa distancoval a preto chces silou mocou aby ti to povedal do oci a zase sa to "rozbehlo" lebo ked ta uvidi tak do toho opat spadne
chalan ma aspon to, ze to ukoncil skor ako sa to zacalo a nerobil problemy
ak ho chces a mas zaujem tak sa rozid s manzelom a mozte to spolu rozbehnut bez skryvaciek
vlastne ani som nepochopila celkom ci bolo nieco aj z tvojej strany a chcela by si nieco viac..alebo ti len hladilo ego, ze ma o teba zaujem

photocard

to je to práveže, nepriateľovi sa ľahko hovoria takéto veci ale on nemôže lebo si jeho priateľka. on sa chce dištancovať, strašne ho to ťahá k tebe a možno má strach že keby sa s tebou o tom rozpráva zase ,,spadne,,...nenaliehaj, nepíš mu, vyhýbaj sa mu... proste nedrásaj chudákovi dušu.
ovšem ak si stojíš za tým, že to nechceš, nakoľko, ako vravíš, je to nesprávne.

i keď mne príde o mnoho nesprávnejšie zotrvávať v manželstve keď je niekto iný. už i voči manželovi, rokom čo ste spolu, tebe a nevyužitým chvíľam...

jajka001_

nechaj ho, chudáka, čo ho trápiš. je dobre že aspon on má svedomie. už ti to povedal, koľkokrát to ešte chceš? ked ťa uvidí, jasne že ti do očí nepovie že ťa nechce. zíde z očí, zíde z mysle...jednoduchšie.