Varovanie tykajuce sa inkasa

Príspevok v téme: Varovanie tykajuce sa inkasa
naturam

prosim vas, viete niekto, co to znamena?
prisla mi akasi upomienka ci co-skor by som to nazvala vyhrazny list od firmy Natura MedPharmaceuticals, kde som asi pred polrokom suhlasila so zasielkou omega3 vit. zdarma(za postovne) a potom mi dalej posielali kazdy mesiac.zrusila som to, asi po 3 zasielkach(vratane tej prvej co bola zdarma)nasledne mi uz viac zasielok neposlali, len 1.upomienku aby som uhradila balik co mi nedosiel! na co som nereagovala, a o mesiac toto "VAROVANIE tykajuce sa inkasa! "
raz neviem co to je?ziadaju ma o okamzite zaplatenie aj s penale,lebo ze budu nuteni vymahanie pohladavky podstupit inkasnej spolocnosti s PODSTATNYM zvysenim nakladov!...
co tym chceli povedat? mam sa niecoho obavat? ako mam reagovat-kedze nemienim platit za nieco, co som nedostala!!! to je dost divne. vsetky dopisy aj balicky co mi dosli a za ktore som zaplatila-ak mi dosli mi boli vhodene do schranky ako obycajna listova zasielka, teda nic mi nikdy neposielali doporucene-i to mi bolo dost divne. je to vobec mozne?
prosim poradte. co mam vlastne robit?
dakujem vam

[zruseny12]

...hl.si to nevysvetluj zle AGAVEN neprajem ti to,aby na teba doslo,kiez by na teba aj zabudli,ale vies, ze to asi nejde...je to otazka casu kedy poslu aj tebe nejake seky...

[zruseny12]

AHOJ AGAVEN/asi je to pravda,ze aj na teba mozno dojde,ale neskor,je to len asi otazka casu,kedy ti nieco od nich dojde/kamoska tak objednala este pred vianocami a jej zasa prisli hodinky,tiez objednala v domneni,ze to bude tak ako na letaku,ale nie...teraz jej prisli nejake seky,alebo co?bola dost nastvana,lebo nebolo to tak ako slubili...

[zruseny12]

...tiez som mala tento letak v schranke,ale vedela som,ze nic zadarmo nebude a urcite je to nejaky chytak,tak som nic neobjednala,ale prednedavnom to davali aj v TV,vela ludi hovorilo,ze od nich teraz chcu viac ako slubili na letaku...

agaven ja

Ja som si prevzala ten balik omegu a radio.O mesiac prislo zlty doklad o zaplateni a potom som zapaltila euro aj cosi, ako pisali a reklamovali .A buduci mesiac nic neprislo ani nenukali nic .Tak ako pisali ze 1:45 eura a 30 omega tabliet a biele radio tak vestko mam ako pisali. Dalej neposielali nic.

odporucam

dobre som sa zasmiala.pred časom aj môj muž od tejto firmy objednal omega 3.prišlo to, potom to odhlasil, ale došli poukažky na zaplatenie. to odignoroval, neskôr tiež prišiel vyhražny list. na to im zavolal a žiadal vysvetlenie, ospravedlňovali sa, že je to omyl, že to mali zle poznačené, že jasné, že keď to odhlásil, tak je to v poriadku. o nejaký čas prišiel ďalší výhražný list, na to im už vynadal a odvtedy je pokoj. netreba im pisať, rovno im zavolaj, nebudeš strácať čas vypisovaním. to oni takto skúšajú na každého, a ten kto sa zľakne, ten cvaká. netreba sa dať.

cajik

sa nerozculuj, ved pisem, ze to je chobotina, ze to napisali len preto aby si list otvorila aspon,aby si sa zlakla- CHAPES ? keby ti dakto napisal na list ze "ked otvorite je tam antrax" tak tomu tiez budes verit ?!!!!!

naturam

a co to doriti znamena to akoze VAROVANIE:::INKASA
a preco,preco nic neposlu doporucene?to ma sere, ani tie ich vyrobky?
ako ja vlastne dokazem, ze mi nic nedoslo za co ma ziadaju platit?
viem len ze som vtedy zaskrtla to policko ze chcem vzorku zadara stym ze mi kazdy mesiac poslu dalsiu za poplatok kym to nezrusim
ma to nejake pravne opodstatnenie? tusim tam ziadali aj podpis-uz si nepamatam, ale asi aj ano

cajik

"varovanie tykajuce sa inkasa" = napisali preto, aby ta nalakali vobec ich list otvorit..... aby si ho rovno nehodila do kosa

nic ti nemozu siahnut na ucet, kliiidek :) ani ziadny exekutor.