ach tie boky

Príspevok v téme: ach tie boky
matuska321

Mam taky problem... Vzdy ked iba trosku priberem vsetko mi to ide do bokov... A chcela by som sa toho zbavit... Velmi mi to vadi... Vytrca mi to z nohavic a vyzera to strasne... Chcela som skusit nejaku dietu alebo mozno zmenu zivotospravy, a kludne by som zacala aj s nejakym cvicenim.. Ale neviem ake cviky pomahaju prave na tie boky...
Budem vdacna za kazdu radu:)
Dakujeeem:)

Karina

Na aerobicu som pochytila dobry cvik, este teraz mam na bokoch svalovicu..:) Vystriete sa na zem, prevalite sa na bok a vyvihnete sa na predlakti - telo musi byt spevnene a smerovat ako taka jedna priamka od hlavy az k noham... Mali by ste vyzerat ako taky pravouhly trojuholnik :)no a na tom lakti sa zdvihat hore a dolu... Opakovat 2x po 8 a potom sa natiahnut :) ... Plus este s fitloptou cvik - rozkrocit sa na sirku bedier, zdvihnut vystrete ruky do hora a medzi ne pevne chytit fitloptu... A vykonavat pohyb doprava a dolava, ale od pasa dolu musi byt telo fixovane... :) Mne to pomohlo, len treba tak aspon raz za 2 dni robit :)

purblanka

A dôležitý a velmi dôležitý je pitný režim.Žiadne coly,alebo sirupové vody.Čaje bez cukru,bylinkové-ja mám rada mätový.Alebo riedené džúsy,pomer 1:1.

matuska321

no ja by som potrebovala nieco take ze jedalnicke.. co mam kedy jest.. lebo ja som este diety neskusala.. tak neviem ako to chodi:) ak by sa ti chcelo mi nieco take spracovat:)

purblanka

to poznám,mám podobný problém.Ja som cvičila takto:ľahla som si na zem,kolena som pritiahla k sebe a prevracala sa z boka na bok.-z ľava do prava.