Problém s vniknutím...

Príspevok v téme: Problém s vniknutím...
zuzana111

Potrebujem súrne radu...Mala som dlhodobejšie priateľa. Bol to môj prvý sexuálny partner a všetko klapalo v pohode. Rozišli sme sa a ja som si po čase našla novího priateľa, ktorého súce ľúbim, ale už dlhšie máme jeden problém. Ako keby som mala akýsi bolk v sebe. Nevnikne do mna ani len rukami, nieto ešte inak:(. Chcem s ním začať pohlavne žiť. Ako mám odstrániť tento blok? Čo to môže byť...? Ďakujem

zuzana111

Dobrá vila..dakujem:)Je toasi moj problem, ze vela nad tym rozmyslam a kaldiem si otazku..co ak a co ak..a stale dookola.Moc sa tym asi zaoberam, viac ako je potrebne a to sa urcite prejavi dost aj na psychike:(...Bola som aj na vysetreni a gynekolog povedal, ze je to vsetko v poriadku.On s tym problem nemal...Neviem co robit...

dobra vila

Psychika je velky pan, ak to mas od toho, tak ti urcite nepomoze ziadny lubrikant, skorica, vanilka, NAJMA ked uz si sexualneho partnera mala a vtedy si problem nemala. To bude asi fakt psychickeho charakteru, ked do teba nevnikne ani prstami, stiahnes sa, mozno vaginizmus?(len by ma zaujimalo, ci sama sebe by si si tam vedial siahnut) Ale to by ta potom vedel aj gynekolog iba s tazkostami presetrit.
To je isto sexualne psychicky blok, ale nedas nic za to, ked ta presetri lekar...
Dufam, ze sa vam to podari, nestresuj sa, ze ti to doteraz neslo, lebo tym to bude horsie. Pozri, ked ta chlapec lubi, tak ta urcite nenecha pre takuto vec hned a zaraz. Chce to CAS, mozno dlhy cas, ale vysledok sa ti isto dostavi. A nestresuj sa! :)

zuzana111

Takze ja aj, ked velmi chcem.. moj mozog to vie lepsie? Proste sa brani??:(MOze to byt aj tym, ze niesom este na neho pripravena alebo tak?

janekMY33

asik to nebude ten pravy tvoje telo citi ze to neny ten pravy skus naist toho praveho uvidis ze to pojde aj samo

zuzana111

Vopred sa chcem ospravedlniť za preklepy, ktoré som urobila v príspevku...A teraz k tomu bloku...S priatelom sme sa o tom rozprávali...Len mi je už niekedy aj dosť trápne, že skúšame a skúšame a nejde to:(...Dosť ma to trápi...Ja som s uvoľnením nikdy problém nemala...Nechápem to:(

lDenzl

No.....nie si ani prva co o tom pocujem.
Bola si skratka zvyknuta na urcitu sexualnu vlnovu dlzku a zrazu zmena.
Chce to cas a uvolnenie sa pritom.
Povedz mu sama ,ze co sa ti paci a ako by to malo byt,ale jemne :)
Nevyhrkni to na neho priamo:)
Aby sa necitil menej cenny.

AdamKrt

Chce to uvolnenie a nabudit trochu vasne.
Sampus, cokolada /mozno i so stipkou chilli/, dobra atmosfera, prijemna hudba, skorica, vanilka....
A z jeho strany trpezlivost, jemnost a cit, mozno aj trochu lubrikantu.

No a hlavne je dolezite mat jasno v citoch. Ak nemas vysporiadanu minulost, co sa tyka v citoch, tak to bude problem...