padanie vlasov

Príspevok v téme: padanie vlasov
adriana1712

Dobry vecer, prosim Vas, potrebovala by som radu na temu vlasy. Zacali mi strasne vypadavat, vpredu nad celom sa mi po bokoch uz robi plesina, ak mi aj na tychto miestach zacnu rast nove vlasy, hned mi aj vypadnu. Bola som s tymto problemom aj u koznej lekarky, predpisala mi taku vlasovu vodu zn. Alpicort F, pocas pouzivania tejto vodicky sa mi vypadavie zmiernilo, no ked sa mi tato vodicka minula a prestala som ju pouzivat, vypadavanie sa vratilo. Som uz z toho zufala, uz som si kvoli tomu aj prestala farbit vlasy, no nic mi nepomaha.. Za radu vopred dakujem.

liv99

mne pomoholi revalid tabletky, z viac nez 300 vypadnutych vlasov za den sa mi po 3 mesiacoch znizilo vypadavanie na cca 10 vlasov. nedam na neho dopustit! dnes je to uz rok, za ten cas som si zopakovala 3 mesacnu kuru este raz a dnes mozem povedat, ze moja cesticka zacina byt pomalicky znova neviditelna. predtym bola asi cm plus mi presvitala na kazdu stranu koza asi na dalsie 2 cm. treba si kupit este nieco okrem tych tabletiek, co si budes vmasirovavat do pokozky. apicort f sice pomoze, ale len docasne, je to kortikoid, takze dlhodobo urcite neuzivat. mam dojem, ze kazdy kozny ho predpise kazdemu pri prvej navsteve. ja mam take lacne vodicky - bioaquanol U a H. su uplne fajn. no a este treba trpezlivost, lebo vlasy reaguju az po cca 6 tyzdnoch, dalej samozrejme vyvazena strava je zaklad... no a aby som nezabudla na to najdolezitejsie, daj si urobit rozbor krvy, stitna zlaza, hormony...!!! lebo pokial mas napr. problem so stitnou zlazou ziadne vitaminky nepomozu na zastvenie padania, treba zasah doktora....

lDenzl

Na správny rast vlasov potrebujete predovšetkým minerálne látky železo a zinok, ako aj vitamíny B a C. Jedzte veľa čerstvého ovocia a zeleniny, celozrnné a sójové produkty, sem-tam vajcia, oriešky a semienka. Jedzte ryby ako makrela, haring, losos, pstruh a podobne a pivné kvasinky ako výživový doplnok k strave.
www.edusan.sk