Gynekologička v NZ

Agata31

fúúú tak mám to za sebou.
Som bola u MUDr.Langovej a je fakt skvelá. Bola milá a príjemná. V ambulancia jej hrala príjemná hudba a pekne tam voňala sviečka. Super.

Agata31

mne zas kamoška povedala že MUDr.Langová je velmi milá a že k inej by už neišla. Takže neveiem, ale asi k nej pôjdem a potom uvidím, čo so mnou spraví:D

sammana

Baby, bez urážky, ale s Langovou mám len zlé skúsenosti. V robote sme 4 kolegyne, všetky sme chodili práve k nej, keď mala ambulanciu ešte na Podzámskej. A všetky sme od nej zutekali, lebo bola OK iba do času, keď sme mali nejaký problém. Akonáhle bolo traba niečo riešiť, dávala ruky preč a posielala nás krížom krážom, ako keby nebola schopná rozhodnúť. Ona existuje asi fakt iba preto, lebo niektoré neznesieme predstavu chlapa ako gynekológa.

modrooká

Zavolaj a neboj sa prežiješ aj mnohokrát v živote.Mysli si na to ,že to je len prevencia.Pokiaľ nie si chorá len tak potrebuješ gynekologa to je super.Ani to vyšetrenie netrvá dlho.Nezabudni sa ozvať ked si bola,aké to bolo,či prvý dojem bol dobrý.Určite bude.

Agata31

no tak asi pojdem k MUDr.Langovej, len tam budem musieť zavolať, či ma vôbec zoberie.
dúfam, že to prežijem:D

modrooká

Tak podla mna si bud z Kolárova,skôr zo Surian.Ja som tiež blízko tak 15 minut od NZ.Chcela som tiporadiť ešte tu doktorku ktorá už nie je v nemocnici,ale nebývaš smerom na Sturovo.Takže veru ti ostáva Langová.Tie ženy ktoré predtým chodili k tej druhej si zobrali kartu k Langovej.U Vargovej aj sestrička je ceľkom milá.Už to vypadá tak že všade treba sedieť 3-4 hodiny.

Agata31

No hej ja som blizko NZ, také menšie mesto :D
no uvidím ako sa rozhodnem, ešte sa niekoho popýtam. ale neviem či by som tam chcela celý deň presedieť.

alz-bee

Ja chodim k Vargovej a som s nou spokojna. Sice tam vzdy cakam temer cely den (lebo podla mna ani to objednavanie nevyriesilo naval tych dievcat v cakarni) ale ona aj so sestrickou su strasne mile. Nezazivam tam ziaden stres, aj sa tam nasmejem.A hlavne, sestricka vie uplne fantasticky brat krv. U nej sa vobec toho nebojim :-)

modrooká

Ja som na Vargovu ceľkom zabudla.Dcérkou som bola u nej ked mala asi 6-7 rokov.Mala to tam také červené a Ikrényiovu som sa spýtala koho mi poradí s malou.Ona hovorila je Vargová sa stará ja o mladé slečinky.Bola príjemná.No neviem mužova sesternica aj ako mladé dievča k nej chodila,potom ako vydatá žena tiež.Bola s nou spokojná aj ked na poradnu išla.Tolko sice povedala že ked išla na prevenciu aj kvôli HAK-u stalo sa že potom krvácala.NO ja nikdy u mojej.Sem tam sa mi to špinilo také ružovkasté ale nič viac.Skusenosti má veru aj Vargová.Havlas zase sa zaoberá 4D ultrazvukom.Korčok má modernu ambulanciu.Juhász tiež dávno pracuje a má skusenosti.A ty si blízko NZ že potrebuješ mať v Zámkoch gynekologa?