ako sa vyrovnat s neverou?

Príspevok v téme: ako sa vyrovnat s neverou?
werca

dozvedela som sa, ze moj priatel ma vselijake bokovky, verila som mu velmi doteraz, teraz mu neverim, ani ked povie dobre rano :-(. Co sa s tym da robit, stale to mam pred ocami, ako ho vidim s inou, kedysi sa mi uz take s nim prihodilo, ale myslela som, ze trochu rokmi zmudrel, ze sa vyburil. Strasne trpim, schudla som, nechuti mi jest, on sa tvari, ako najvacsi boss, nevie sa vzit do toho, ako mi je. celu situaciu zlahcuje, ...asi takym sposobom -ze, no co take sa stalo.... prosim vas, poradte mi, mam ho rada, ako mam tu bolest prekonat :-(((

cajik

lleilla - trochu offtopic, ale existuje nejaka pohlavna choroba kt. nema priznaky ? (okrem HIV)

:D pardon.. ale musim sa spytat

ariame

suhlasi s nazorom, ze ak teda nemas silu vykaslat sa na neho a nechat ho, tak to vezmi z opacneho konca...ty sa obcas vecer vyparad a chod von, bud trocha tajnostkarska, neodpoved mu na otazku kam ides, alebo odpovedz vyhybavo, nech zacne ziarlit atd...

Pokial ma v tebe istotu, ze ho doma cakas s navarenym obedom atd. tak si ta nebude velmi vazit. No pokial zaciti konkurencu ineho chlapa, jeho muzske ego sa zjezi a velmi pravdepodobne zacne ziarlit on a viac sa ti venovat. Bud trocha vypocitava sexi mrska, vzdy lepsie ako naivna podvadzana manzelka....nie? :)

lleilla

k tomu len tolko...dnes som bola na ambulancii sexualne prenosnych chorob a bol tam zhruba rovnaky pocet pacientov zenskeho i muzskeho pohlavia-kto chce byt nezodpovedny,bude-ci uz zena,ci muz.No tebe je,ci nadalej budes vystavovat seba a ked sme uz pri tom aj svoje deti moznym pohlavne prenosnymi chorobami,ktore sa inak mozu prenasat aj dotykom-vid kvapavka a spolocne pouzivanie uterakov a pod., priamy prenos dotykom do ocnej spojivky...Ja ti len zelam,aby si sa v takej ambulancii nikdy neocitla,respektive len ist sa tam pozriet zo zaujimavosti,mna to dnes znechutilo dostatocne,toto by som netrpela

cajik

to zrejme nesuvisi s tebou wera. si krasna, mudra, uzasna, miluje len teba, ale je promiskuitny a ma rad sex s inymi zenami. holt, to asi nezmenis ;)

werca

praveze mame uplne uzasny sex...povedzte je to normalne? moja postava sa mu velmi paci, lebo som stihla a hore obdarena, on ma obdivuje kazdy den, kazde rano, len co okolo neho prebehnem, uz sa chce so mnou milovat :-(((

cajik

neviem ci je 90 percent chlapov promiskuitnych, ale neverim ze to bezi bezne tak, ze si chlapi chodia kadetade a sexuju ako sa im paci. neexistuje.

vidis, ani nechat lietat, ani udusit, uz asi jedine upiect na obed

werca

IDenzl - tvoja otazka s tym sexovanim cez den ma rozosmiala...ale je to smiech cez slzy :-))))
Docerta, doteraz som ho nedusila, nechala ho lietat vtacka a ked mu chcem pristrihnut kridla, tak uz ho dusim chudacka.... :-(((