Rozlucka so slobodou-ako ma vyzerat?

lost

0vecka, ale to neznamena ze by som si dal na rozlucku stripterku..
co by mi branilo take aktivity robit napr pocas pracovnej prestavky ? :P
len som zmenil ten rozpravkovy pohlad na svet, resp aj na vztahy..
dlhsie sa uz klamat nedokazem :D

Joo

vyzleciem sa tomu mojmu nastavajucemu do pol pása a budem sa stazovat a stazovat so svojimi pocitmi .... uvidime ako bude čelit zátažovej situacii a ci sa dokaze adaptovat na novu situaciu .... ak bude vse ok moze si pozvat aj tucet stripteriek :D

0vecka

2 lost ty zase hovoris o niecom comu vobec nerozumies... osobne nepoznam ziadneho chlapa ktory by povedal ze ma idelany vztah a ze je to s tou eho jednoduche... preot sa musi este posledny raz nadychnut...

inak v DE je bezne ze sa zoberu oblecu s anejako divne napr do kostymu supermana a cely den chodia po meste a vyberaju prachy... a potom sa za to vecer idu ozrat...

lulu22

Ja som síce bola len na dvoch rozlúčkach so slobodou a každá bola iná : )
1. sme si boli posedieť najlepšie kamošky budúcej nevesty, dobre sme sa navečerali a pak v tom istom "bare" bol večer dj :D tak sme si aj dobre zatancovali. žiadny striptér, nič. Ale jej muž ževraj mal striptérku, chalani mu ju zaplatili, takže ona ho zo žiarlivosti oklamala, že aj ona mala :D :D
2. u kamošky na dome, na terase, teplúčko, jedlo, pitie..zábava. potom nečakane prišli kamoši chalani a jeden z nich sa nechal prehovoriť na ministritíz :D ale čo sa mi nepáčilo, nevesta bola taká opitá, že stým chalaniskom aj niečo mala.. a potom sme išli na diskotéku, kde sme sa tiež dobre bavili.. ale to, či jej budúci mal striptérku, to nespomínala.

murek

Vsetci tu hodnotite rozlucku so slobodou tak, ako by stripterka alebo prostituka mala byt samozrejmostou. No o tom to nie je, to je len sucastou rozluciek v americkych filmoch. Rozlucka so slobodou je o tom, ze nevesta si spravi damsky vecer so svojimi najlepsimi kamaratkami a naopak zenich so svojimi kamaratmi.Vy co hovorite ,ze nestracate slobodu, tak sa zamyslite, kolkokrat ste po svadbe boli niekde iba so svojimi kamaratmi /kamoskami/ bez svojej manzelky /manzela/.

millli11

Paci sa mi, ze aj skoro vsetci muzi tu su proti rozlucke. Cakala som, ze si to budete obhajovat, milo ste ma prekvapili.