Rozlucka so slobodou-ako ma vyzerat?

millli11

To aby som sa nevydala, aby som sa mala bat, co partner vyvedie na rozlucke so slobodou.
Suhlasim s jajkou.
Tiez suhlasim s lostom, akoze doteraz bol dotycny neverny, uz len poslednykrat bude neverny a potom uz nie? Tomu neverim.
Alebo chodia spolu, chlap je je jej od prveho rande verny a ptom sa na rozlucke vyspi s jednou stetkou? Ma to zmysel, ta rozlucka?

dunca

tak pozrite na toto: www.rozluckasoslobodou.sk ... ono normalne uz maju aj stranku pre tych chlapov...a co my zeny? nie len ze je to hlupy zvyk, este na nas aj zabudli.

3nttt

podla mna je to blbost.my sme z drahym rozlucku nechceli ale kedze vsetci do toho az moc rypali tak bude...ale spolocna :) ale ziadny bar ani nist...budeme spinavi,smradlavi na stanovacke :) este len nech to pocasie do vikendu vydrzi a hlavne nech dunajko klesne...

liana01

preboha neberte to tak doslovne:D jasne ze nejde o to sa rozlucit zo slobodou a opustit ju ako pisal lost...ide o too proste zabavit sa posledny krat so svojimi kamosmi ako slobodny cloveek:D a presne tak ide o zurku o taku oslavu pred tou velkou oslavou (svadbou) :D ale to neznamena ze tam musia byt stripterky, kazdy kto co chce, niekto berie ako rozlucku so slobodou len posedenie s kamosmi, niekto diskoteku, niekto, zurku na neakej chate..to je jedno, ja sa na takom comsi dufam ze skoro zucastnim a tesim sa nato, preco nie, preco sa posledny krat spolu nezabavit ako slobodneeeee

ojka

tiež nejak neuznávam "rozlúčky so slobodou", príde mi to ako nejaký moc otrepaný zvyk zo západu..... nestačilo by si len niekde vyjst? do nejakého podniku, pizza, zabaviť sa, zatancovať? alebo doma si len tak urobiť babskú/pánsku jazdu bez nejakých nútených komerčných "výdobytkov"? možno som len nemoderná v tomto smere, sto ľudí, sto chutí (:

peto33

ja som pre kamosa pouzil firmu. specializuju sa len na rozlucky a bolo to super a mali sme stripterku. nejde ani tak o to ze je to rozlucka so slobodou.ide skor o to, ze mate moznost byt s kamosmi sami a hlavne ked viete, ze potom sa to uz tak casto opakovat nebude...baby nezabudajte, ze aj vasi chlapy chcu mat a potrebuju svoj kusok cisto muzskeho sveta a uplne im ho po svadbe zobrat, nie je najlepsie riesenie;)

lost

Ten co sa potrebuje rozlucit so slobodou asi este nie je pripraveny (vyspeli) ju opustit (myslim slobodu) :D

Neda sa zo dna na den spravit ciaru za tym podla mna :) to je take priliz extravagantne, to je ako "tato cigareta je naozaj posledna"

zopar ludi to dokaze, ale vacsina pravedpodobne nie...

ale dnes je uz ina doba :D

vinonna

Suhlasim s jajkou. My sme pred svadbou zili spolu 5 rokov, vsetko bolo nase, nie moje a tvoje, boli sme psychicky zosobaseni uz velmi davno. Pokial sa beru dvaja 20 rocni, ktori spolu nezili, tak je to urcite pecka, velky krok a co ja viem este co, ale v dnesnej dobe je to uz smiesne. Rovnako ako zacepcovanie nevesty, ktora uz x rokov nie je panna a pred svadbou zila s partnerom.