Falošné kamarátky

Príspevok v téme: Falošné kamarátky
slniecko00

Mám taký menší problém, na strednej škole som mala dve dosť dobré kamarátky,neboli to úplne najlepšie kamarátky,o tú najlepšiu som prišla,a tú mi už nikto nenahradí...ale aj s týmito dvoma som si dobre rozumela,všetko sme si rozprávali,stále sme boli spolu,kecali sme o všetkom,chodili sme spolu na diskotéky a tak...A raz som sa náhodou jednej z nich dostala na facebook (dávnejšie mi dávala kvôli niečomu heslo)asi na to ale zabudla,a prečítala som si poštu ako ma tie dve ohovárajú,a odvtedy ked vidím,že sú tam obidve prihlásené tak idem na kamoškin f.a čítam si ako ma ohovárajú,fakt nikdy ma nezabudnú spomenúť...vždy niečo na mna majú,aj na môjho priateľa,pritom im nikdy nič nespravil...mne to pripadá jak závisť,alebo neviem čo. Prečo ohovárajú môjho priatela ked im v živote nič nespravil? Za to,že jedna z nich ma fakt debila a chalana,a na druhú sa vykašlal--? Nechápem o čo im ide...
Chcela som im už aj niečo na to napísať,ale potom,že radšej nie,takto sa aspon dozviem čo o mne píšu...a teraz mi písali,že sa chcú stretnúť...nechápem na čo,ked len na mna nadávajú jaká som trapná,a zrazu sa chcú stretnúť? Tak som napísala,že pôjdem s nimi teda von...A rozmýšlam či im mam povedať,že viem o tom čo si o mne píšu,jaké sú trapné...alebo to mám nechať tak,lebo už nemám v pláne byť s nimi dalej v kontakte,iba teraz a konec...

baldovska

Tss,teda takto zovšeobecňovať ženy?!
Teda i ja som natrafila na také čudá ohováračské a prešla som si takýmito problémami ale preboha, nie každá žena je dáka krava čo sa vyžíva v podkopávaní druhých.
Najlepšie by bolo obmedziť s nimi kontakt a nechať si to prejsť hlavou, pretože s odstupom času sa nato budeš pozerať objektívnejšie a popritom sa stretávať s ľuďmi, ktorí o teba stoja.

Axd

Ak im to povies, jednoznacne prerusite kontakty, ak nepovies, mozno sa dozvies viac, co je podla mna zbytocne. Ludia su uz taki, casto je za vsetkym zavist, ale je to zbytocne riesit. Ak im to povies, hlavne si zachovaj chladnu hlavu a nedaj sa vytocit.

ustrachany

Ludia ohovaraju, klebetia, kazdy hovori o kazdom a bolo by zvlastne, keby o tebe hovorili iba v dobrom. Horsie by bolo keby o tebe nehovorili vobec. A nehovor im, ze o tom vies, lebo by si si narobila viac skody.

2bodka

Laurina22, a ozajstnych kamaratov tiez nemame, pretoze vacsina nas chce dostat len do postele, aj ked sa tak netvaria :D

3nttt

nie je sice pekne ze ta ohovaraju ale vobec neni pekne ze TY si sa hrabala kamaratke na fb.ty si u nej vyslovene smirovala.si sa prihlasila a pozerala si si jej postu.cize z druhej strany, tak ti treba! keby si nemala v sebe tu drzost tak si si nemusela nic take precitat.a ublizila si tym len sebe.
a urcite by som sa neupokojovala tym ze mi hned niekto musi zavidiet.na mna ked niekto kyda tak zacnem troksu premyslat nad sebou. ja si tiez obcas zanadavam na kamosky a mozem ti s kludnym svedomim povedat ze im absolutne nic nezavidim.je to uplne normalne.skor by som to obcas nazvala ponorkovou chorobou. ale nedaj boze by chcel niekto iny na mojich kamaratov nadavat.

alibi

ja som svoju najlepsiu kamosku NIKDY neohovorila jedinym slovkom to prisaham.
ale inak sa baby bezne ohovaraju.mala som dve kamosky ktore boli pre seba najlepsie.a ked som bola len s jednou tak nonstop kydala na tu druhu...vzdy do mna hucala jedna z nich.az ma z toho hlava bolela.ale povedala by som
1. take su zeny
2. asi ti zavidia
3. zeny toto robia ale nemyslia to az tak zle jak to vyzera.proste je to druh zabavy - ohovaranie.

dodovica

akoze ja nechapem co to tu komentujete, ze sa dostala niekomu do facebooku. to nie je podstatne. a podla mna by sa kamaratky nemali navzajom ohovarat, ale ak maju nejaky problem tak si to rovno povedat ale nie takto. To nie su kamaratky potom,,,