kolieskové korčule a chudnutie

Nicoolka73

Koručlovanie je perfektné a ja som schudla aj z bruška... pretože ako robíš také pohyby.. ako s rukami a nejak to pôsobí na bruško.. ma aspon ťahalo po koručlovaní.. ja milujem korčulovanie.. predsa sú aj chodníky na to... len koručuluj tým perfektne schudneš... ja som tak koručlovala týžden každé ráno. a schudla som hned z nôh a pekne sa mi vyrysoval zadok.. lenže teraz je také na prd počasie.. takže nič sa nedá robiť..

miskaka

monika...nikto tu este nevravel ze stym prehana, preto mi to co si pisala pripadalo ako keby mal kazdy sediet doma na zadku a nic nerobit, lebo co ak sa ti daco stane,,,neist nakupovat lebo co ak ta zrazi auto, neist plavat, lebo co ak ta napadne krokodil, neist behat, lebo spadnes do nekryteho kanala....a bla bla bla

zuzic

monica ale ked si to tak zoberes...pozri moj znamy spadol na rovnej zemi bez sportu, prsalo a smykol sa mu obrubnik spadol tak nestastne ze nemoze pracovat kedze si vazne poskodil ruku a zivil sa rukami...a to ani nesportoval..ale mas pravdu v tom ze prehanat to neni dobre...raz sa moze nepekne odplatit...

monica gazpio

Lebo, ak niekto športuje a stane sa invalidným, napr. že nešťastne spadne, alebo ho zrazí auto, atď, tak je to také isté neproduktívne a nedobré, ako keby nešportoval a bol tučným, alebo hladoval a bol anorektikom.

hassy

ja milujem korculovanie! :) myslim ze schudnes aj z bruske, rpedsa len vykonavas aerobnu cinnost, brusakmi si skor spevnic svaltvo, a njama treba papat zdravo, a nie mastne a tucne jedla :) inak perfektne sa na korculiach chudne z bokov! :) ja som bola prevcerom prvy krat tento rok, lebo som nejak nemala cas, a teda po pol hodine som dychcala nenormalne, uz cakaam kedy sa vycasi nech mozem ist nabrat kondicku...

mirka 23

Dobre su Rolerblady, Rocesy, K2, a aj Fily sa daju. Tiež pozeraj na ložiska, teda čisielko (abec 5, 7 su slušne, 9 su už peckove) a tiež velkosť koliesok aby bola nad 80, čim večšie, tým lepšie

miskaka

ahojte, ja by som sa tiez rada chodievala korculovat,,,len by som potrebovala pomoct ohladom znacky, ,,,a kolko asi tak stoja dobree korcule..diki