Kto so mnou konecne seriozne zacne chudnut?

Príspevok v téme: Kto so mnou konecne seriozne zacne chudnut?
paja13

Mam 18rokov, 160cm a 62kg. Konecne s tym chcem razne seknut.Uz som sa pokusala velakrat, ale vzdy som zlyhala. Myslim,ze kebyze mam niekoho seriozneho,s kym budem moct zdielat vsetko,tak mi to velmi pomoze. Mojim problemom je,ze doslova MILUJEM sladke! Tato moja "dietka" nieje nicim zvlastna.Ma len pravidiel: 1.SLADKE IBA V NEDELU! 2.JEST 5-6x DENNE V MENSICH PORCIACH 3.DENNE VELA PIT!!!(mineralka,alebo voda) 4.KAZDY DEN BEHAT (vynimka moze byt max.1-2x do tyzdna) no a posledne 5.KAZDY VECER ASPON 15MINUT CVICIT!!! Tak co?prida sa niekto?:)) prosiiiiiiiiiiim :)))

paja13

Klarka_ ja viem,ze sa to neda vydrzat cely zivot....:) Ale je to ciel...:) a cesta k schudnutiu...Ziadne diety ti nepomozu natrvalo...len sport...a hybanie sa...a samozrejme trosku upraveny jedalnicek...Ked dosiahnem svoju vytuzenu hmotnost,ci postavu,tak je jasne,ze sa nedonutim kazdy den chodit behat...:) ale potom celkovo bude narocnejsie pribrat...ked to vsetko podstivo vysportujem..:) Takze asi iba tolko...a FOLIA- super :D si skvel...tesim sa...potom sa tu kazdy dne mozm stretnut a povedat si,jak nam to slo :P A este jedna vec...po 18:00 nejest...:D oki?:) ja som to dnes uz dodrzala a citim sa fajn :D trosku som hladna,lebo je uz pol 12 :D ale inac super ;)

klarka_

ono je to vsetko pekne taketo predsavzatia a vytycovanie cielov, ale musime byt aj trosku realni. uvedom si, ze telo potrebuje aj odpocivat, svaly si potrebuju oddychnut a behat kazdy den (pripadne 5-6x do tyzdna) a potom este kazdy den vecer cvicit nevydrzis dlho, odhliadnuc od toho, ze to vobec nie je zdrave. treba sa na vec pozerat realne a stanovit si realne a dlhodobe ciele, najlepsie take, ktore sa daju dodrziavat cely zivot. jedine to vedie k zdraviu a krasnej postave spojenej so spokojnou psychikou...