Som lesba?

Príspevok v téme: Som lesba?
Kika238

Ahojte mam 15 rokov a som strasne zufala. Mam strach ze som lesba. Mam normalne kamosky ziadna ma z nich nepritahuje ale uz od malicka to je u mna tak , ze si vzdy vyberiem nejaku starsiu pani ktoru poznam ale niekedy to je aj starsia herecka , s ktorou sa chcem strasne zblizit nie sexualne ale chcem ju strasne objat rozpravat sa snou , chcem aby sa o mna starala a byt pre nu ta najlepsia ... Pred rokom sa mi to stalo s ucitelkou . Vsetko bolo fajn kecali sme a ja som chcela byt ako ona a stale snou byt , chcela som ju za mamu . Potom mi z toho vsak dajako preskoclo. Ak na mna nemala cas , alebo mi neodpisala na sms tak som sa z toho psychicky zrutila a nakoniec som sa dostala na psychiatriu. Ked som dosla bolo to fajn ale ked zas nemala cas tak som si vymyslala problemy ako mam anorexiu ktoru som vlastbe naoZaj mala len prednou som to nafukovala. Rezala som sa kvoli nej a potom si rodicou zavolali do skoly a mali sme zkazane sa spolu bavit . Tak som sa na psychiatriu dostala znovu a odvtedy je zomna iny clovek . Ona bas uci ale vlastne ki je uplne ukradnuta sem tam prehodime par slov ale nic viac. Vymazala som ju aj z priatelov na facebooku . Lenze mne sa toto stava ajs jereckami a teraz je to sigourney weaver. Nepritahujema ale chcela by som ju objat a byvat snou byt ako ona byt jej dcera ! A ako s chalanmi ?? Neviem sa zalubit :(( vobec . Naposledy som lasku citila k animatorovi . S nim som si predstavovala buducnost ale mam pocit ze to nebolo to iste ako s uckou, onu som sa proste viac zaujimala. S babou som nikdy nic neskusala a ani ma to nelaka ale dakedy ma ta predstava napadne ze by som sa milovala s dakou celebritou ale niak ma to nebere. Dalej stale sa otacam len za babami , chalan to je vynimocne stale si obzeram icch tela ci som chudsia ako ony. Aj vtelke sa mi viac pacia baby priste su pekne ale chalanov peknych najst je pre mna tazke, furt to nejde:(( Nelaka ma chodenie s chalanomteda ani s babou proste vyhovuje mi byt single ale ja sa chcem uz zalubit ale neviem si predstavit ze uz sa budem

milovat s chalanom ... A s babou urciye tiez nie .

Prosim poradte , som lesba ?

Pomelo

Ja tiež riešim dilemu či som či nie som... ja mám chalana ale strašne ma priťahujú aj dievčatá...zrejme som bisexuálka ale najko to neriešim ...ty na lezbu vôbec nevypadáš... dievčatá by ťa museli priťahovať úplne...potrebuješ hlavne pomocnie len odbornú ale aj od rodiny a priatelov... zmier sa s tým kto si a čie si dieťa...a nevymýšlaj, začni rozmýšlať a zmeň svoj postoj lebo takto sa zblázniš

elsa5.5

jednoducho potrebuješ cítiť materinskú lásku a doma ju zrejme nemáš tak ju vyhladávaš inde,nie lesba určite nie okrem toho si v ešte pubertálnom veku takže tí chlapci ešte prídu zbytočne to nesil:)

natyy2301

ja si mylsim ze ked raz najdes podobu holku ze budete super kamosky a tak mozno nakoniec jej das pusu a uvidis ako sa budes citit mylsim ze za pokus nic nedas :) to je len moj pripad ako to somnou bolo :))

87978979

Nie si, chyba ti materska laska a s tymi chalanmi...sa ani necuduj, ked skoro vsetci vyzeraju ako zeny tieto dni...

time

Sexualita u zien a u muzov je uplne ina ...
Priciny homosexuality su minimalne 3 :
-Hormonalna porucha (Lesba ma viac testosteronu ako by mala mat a chlap ma zas viac estrogenu ako je normalne)
Najviac sa to prejavuje v obdopi puberty ked clovek sa sam seba pyta na svoju orientaciu.

-Psychicka porucha (Pokial sa prekaze ze trpis nejakou psychickou poruchou tak ti pomoze jedine poriadny cvokar)

-Trauma (Zena sa moze stat lezbou aj proti svojej voli ked ju ina zena \"donuti\" k pohlavnemu styku) Ale nieco podobne si nespomynala ... Obtazovala ta niekedy nejaka zena ? Alebo naopak som si vsimol ze o matke rozpravas ale o otcovi nie ... Ziju tvoji rodicia spolu?
Zije vobec tvoj otec ?
Ked ano a sexualne ta obtazoval tak mozes mat s toho odpor k muzom.

Najlepsie ako zistit svoju orientaciu je skusit sex najprv s muzom.
Aj ked sa ti tato myslienka nejako nepozdava prosim skus to a ked ta privedie k orgasmu a nebudu ti vzajomne dotyky neprijemne a budes schopna ho poboskat bez toho aby si sa musela premahat tak to dokazuje ze v tvojom pripade mas urcity sklon k heterosexualite.
Potom skus sex zo zenou a opis mi svoje pocity po takomto pohlavnom akte...

Mozno si homo mozno si bi a v tom najlepsiom pripade si hetero co este o tom nevie :) Vela stastia.

Inak ja som chlap hetero ale priznam sa ze jednu chvilu som taktiez mal hriesne myslienky na sex s mojim kamaratom a mal som strasnu chut sa na neho vrhnut a no.. vies si domysliet :) ale preslo to

sonca2811

Podla mna ty mas velmi velky strach z toho, ze by si nahodu lesba mohla byt,..nezamyslaj sa nad tym, kňlebo ti z toho praskne hlava, ..za par rokov si na to uz ani nespomenies a budes sa smiat :))

kvietok 12

a ze tvoje spoluziacky chodia s chalanmi a spia s nimi s tym sa nezatazuj,navonok to robia,ale nikdy nevies co sa im odohrava v hlave,garantujem Ti ze niesi sama ani len z vasej triedy co mas taketo pocity,v puberte sa to stava casto

kvietok 12

nemusis byt lesba,ludia v puberte maju zmiesane sexualne pocity,to casom vymizne a je dobre znamenie,ze nejaky chalan sa Ti paci,presne maximalne budes tak bisexualka,ale lesba nie neboj sa