Narazene koleno?

Petrikerko

Dobrý deň bochnul.som.si.koleno o beton z vysky a boli to aj.ked.s nim.nic.nerobim.a na.mieste rany si to necitim

Chuderka

Bola som sa kúpať a kamarad ma zhodil do bazena bolo tam menej vody ako čakal a ja som dopadla na koleno. Teraz ma bolí a ked ho zohnem ale naronam bolí. Čo to je ??? Som dost dobra športovkyna a nechdem stym prestať. Tak sa bojí m či to nie je vážne .

lost

zalezi od toho ako citis bolest :)

cez internet je to takmer urcite nemozne, lebo napr... spoluziak (rozmerovo vacsi) sa "hral" s inym spoluziakom (rozmerovo vacsim) a neviem co presne robili, ale jeden nastaval druheho a nejak si kopli pystali (myslim tu kost) o seba, a jednemu sa zlomila - ani o tom nevedel, par dni bol len tak, az ked bolest prerastla do vacsich rozmerov, tak isiel za lekarom....

tazko povedat, nemam lekarsku prax :) ale odhadujem ze narazene koleno moze dost boliet.. ale mozno nie..

mozno by som pockal ako to bude zajtra citit, pri zhorseni radsej nieco podnikni, lebo kolena mas len dve :)

zuzic

ja410 ale vies ked to nevidime tazko povedat:)
kamarat dostal kop a mal to zlomene ale asi to tvoj pripad nebude:) to by si inak vrieskal:P
tazko takto povedat

JA410

Vazne, ale nebolo to tak presne kolko viac menej z boku pri rohovom kope som stal pred nim a siel po lopte vies a nevsimol si ma.. no nahoda je svina :( .. nejaky odbornejsi komentar nebude?

lost

kolmo, priamo do kolena, a ze nechtiac :D :D :D

ale neee...

mne sa toto stalo, len nie do kolena ale do prsta, nebol to silne bolestivy pocit, len tak som tam citil tlak... ale tak isiel som na roentgen a zistili ze to mam narazaene, tak som sa aspon ulial z koncorocnych pisomiek, lebo to bolo na pravej ruke..

a to bolo len tmy ze som zle chytil loptu, dan za antitalenstvo :D