diagnostické vyšetrenie

llek

Uz len ten nazov je nezmyselny a podozrivy - bud diagnostika alebo vyšetrenie, ale spolu je to nezmysel. A co sa tyka toho, co sa tym zistuje a aka liecba sa navrhuje: Vyhodene peniaze, chudaci ludia, co tomu uveria. Vysledky ukazu kazdemu nieco, aby sa dali kazdemu odporucit drahe bylinne preparaty.

hm....

na zaklade diagnostickeho vyšetrenia navrhuju alternatívnu liečbu... nedoplatíš sa... navyše moj nazor len BIZNIS!!! To čo tam diegnostikovali sa na vyšetreniach neukazalo... vlastna skusenosť,bol na tom aj moj synček... Som rada,že som nevyhodila peniaze do luftu... bo tie ich bylinne atd lieky bez chemie kupim aj v lekarni a za minimalne polovičnu cenu... navyše ma volala robiť asistentku a pri 200eurach,ktore ty presvedčíš tie duše nešťastne je tvojich 100!!!... tak???... BIZNIS,BIZNIS...

lucia4978

robí sa pomocou pristroja s diodami, ktoru chodí po dlani a podla vzoriek ktoré hádze do takej nadobky spojenou s tými diodami zisťuje ktoré orgány su oslabene atd...
podla vysledkov daju lieky na prirodnej báze od STARLIFE : Bunečné harmonizéry

delphia

??? diagnosticke vysetrenie nie je alternativna liecba. je to vseobecny pojem pre vysetrovacie metody.

napis konkretne o co mas zaujem