Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo

Príspevok v téme: Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo
Tucnucka

Vyzeram ako maly slon.Rozhodla som sa so sebou nieco robit,skusala som 90 dnovu,ked som s nou prestala po roku som pribrala zhodenych 8kg naspat + 3kg navyse.Skusala som vselijake diety,tuniakova,ryzova a ine.Nic mi nepomohlo zmenit moju postavu na dlhsie a vzdy nastal jojo efekt.
Preto som si povedala dost,ziadne diety,ale klasicka zdrava strava.
Od pondelka sa stravujem 4x denne.Na ranajky mam vzdy jogurt s musli,alebo jogurt s ovocim alebo len jogurt.Na desiatu ovocie,musli tycinku.Na obed masko a zeleninu alebo ryzu a zeleninu atd.teda vsetko delene.A poobede tiez nieco delene alebo zeleninovy salat,celozrny chlebik s paradajkou a pod.Vylucila som vsetky cukry,slane veci ako chipsy,tycinky a pod.Ziadne vyprazane veci v oleji - teda ani rezen,hranolky,ziadna pizza.Zemiaky a cestoviny som obmedzila na 1 - 2x tyzdenne.
Cvicim kazdy den hodinu.
Moj vysledok?Schudla som od pondelka 1kg,citim sa menej unavena a tesim sa na cvicenie.
Momentalne vazim 72kg,co je pri mojej vyske 167cm naozaj vela.Moj sen je dat dole aspon este 7kg.
Dufam,ze to vydrzim,nepolavim v stravovani a najma v cviceni.
Ak by mala niektora zaujem ist do chudnutia takymto stylom so mnou budem rada.Ale len baby,ktore naozaj mate nadvahu min.5kg.
Prajem Vam pekny den.Budem rada ak mi niekto napise.

krtek

no som to tu tak baj-ocko pocital aaa rychle diety aa nejedenie vam nepomoze .. mliecna dieta je fajn .. aale tie zazivacia problemy .. no neviem neviem ... skusil by som na vasom mieste bielkovinovu ... ta je super aaa naozaj skuste cvicit cvicit cvicit .. potom budete moct jest vsetko ;) .. drzim prsty .... aaa este skuste muscle and fitness.sk alebo cz

Endiska

no, mam 167 asi, a vahu 61 ... chcela by som mat tak 55-57 ... ani neviem :) u mna je najväčši problem ten, ze sa mi strasne nechce cvicit.. zatial chodim len na zumbu, ale len raz za tyzden, musim pridat :) obdivujem vas vsetky, ze tolko cvicite :)

Tucnucka

Moje dnesne cvicenie bola riadna makacka.Vydrzala som len 40minut :-(
Ked som sa dnes isla prejst so psom,videla som jednu babu ako beha.Ach,mala taku super postavu,pevnu,stihle nohy,vypracovany zadok.
Ked som sa doma pozrela na seba bolo mi do placu.Dufam,ze schudnem na 65kg,lebo takto nemozem dalej vyzerat,je to otrasne :-(
Co Vy baby aky ste mali dnes den,co ste jedli,cvicili ste?

cvrk

Endiska,tucnucka:
dakujem teda,tak s tym rychlo skoncim.Ste ma presvedcili...skusim hlavne zdravo jest s cvicenim nie je problem pretoze beham, kazdy vecer,a sem tam k tomu dam aj nejaké cviky...dakujem....

Tucnucka

Super,jasne,ze sa pridaj.Kolko vazis a merias a aku vahu chces dosiahnut?
V piatok sa odvazime a napiseme si tu nase aktualne vahy,verim,ze kazda schudne.

cvrk

Endiska,tucnucka:
dakujem teda,tak s tym rychlo skoncim.Ste ma presvedcili...skusim hlavne zdravo jest s cvicenim nie je problem pretoze beham, kazdy vecer,a sem tam k tomu dam aj nejaké cviky...dakujem....

Tucnucka

Dnes mam trening s fitness trenerom,ktory je zamerany na spalovanie tuku posilnovanim.Mame spolu hodinu cvicenia,tak som zvedava.Povedal mi,ze moje tricko bude prepotene,ale ze takymto cvicenim za mesiac budem mat pekne stihle a pevne telo.
Tak potom napisem ake to bolo.
Idem si este dat nejaku zeleninku kym pojdem na trening.

Endiska

ak mozem pridam sa.. aspon trosku :) ja som tiez zacala zdravo jest ... zase :D ale tak dufam, ze mi to vydrzi tentokrat aspon o cosi dlhsie... a hlavne, cvrk , vykasli sa na mliecnu dietu, je to o nicom (vlastna skusenost) ... tiez som ju kedysi drzala, sice som nebola hladna, schudla som... ale za par tyzdnov to bolo vsetko spat... naozaj to nema zmysel..

Tucnucka

cvrk : rychlo s tou dietou skonci.Kamaratka tak schudla 5kg a po 2 tyzdnoch od skoncenia diety ich pribrala naspat.
Neskusaj diety,skus sa stravovat zdravo.
Ranajky :
jogurt, ovocie, vlocky s mliekom, vlocky s jogurtom, prazenica, celozrnny chlieb + paradajka,platok syra...
Desiata :
hocijake ovocie,musli tycinka
Obed :
vsetko na co mas chut len nech to nie je vyprazane, ziadne hranolky, a bez priloh. Teda ziadne masko + ryza + hranolky. Daj si napr.kuracie masko + zeleninovy salat alebo lečo, zeleninove rizoto, spenatove palacinky a pod.
Aspon 20-25min.denne cvic a uvidis,ze kg pojdu dole a hlavne nenastane jojo efekt.
Nechces to skusit bez diet?
Aj mne lakaju diety,ked vidim ako baby,zeny, ktore poznam s nejakou dietou schudnu 5-10-15kg.No ked ich vidim po par mesiacoch,80% z nich je tucnejsich ako pred dietou.