Tetovanie

Príspevok v téme: Tetovanie
misshel

zdravim vas :) mam taku otazocku, mam 21 rokov a buduci tyzden sa idem dat tetovat na zapastie. ide o to, ako to povedat rodicom hlavne mame :D na vikendy chodim domov takze by to videli a neviem ci je dobre to povedat vopred alebo uz potom ked to budem mat. ocino bude viac menej v pohode, on sam ma tetovanie aj starsi brat ale na chrbte takze tam to tak nevidno, mame sa to najprv nepacilo ale co uz mala robit ked to tam mal...ale to obhajuje ze on je chlapec a ja dievca :/ a viem ze ked to poviem dopredu tak uz od teraz bude na mna hucat ci som normalna a pod...alebo som rozmyslala ze to poviem ocovi aby aspon on vedel...riesil vobec niekto nieco take ? :D dakujem

misshel

no jasne potom ti mozem poslat ked to bude hotove :) len juuj zacinam mat pochybnosti o tom ci sa to nehodi skor na lopatku ako medzi ci vyssie ci nizsie to dat a je to tak anjel z profilu cize na jednej strane ma kridlo a na druhej by som chcela dat ten vyrok alebo pod neho...fakt mozno uz velmi vymyslam, zajtra rano idem k taterovi sa dohodnut na pisme a cene...ale ako je to take stredne tetovanie a hovoril ze tak okolo 70 e mozno aj viac

za8icka

boze to tetovanie by som chcela fakt vidiet:) nemozes potom poslat fotku? fakt som nan zvedava:P Ako ja ked som isla k taterovi tak som vedela aky text si chcem dat vytetovat a tater mi ukazal niekolko typov pisma atd. No a ja som sa tiez nevedela rozhodnut takze mi spravil ten text s niekolkych stylov pisma:) No neviem ci ti na nieco bude kolko som za to platila lebo ja zijem vo Varsave a tu je to uplne ine:) A ja som to mala este strasne lacne lebo znamost atd:) cize ma to vyslo na 350zl Ale podla toho ake ho mam velke atd by ma to vyslo tak na 700-800zl asi. A kolko si od teba pyta?

misshel

hm heh tak to mas pravdu, ze si to budem musiet "odtrpiet" :D teraz stvrtok idem, tak verim ze to bude v pohode:) znamienka na chrbte nemam takze to nebude problem a to akne na mieste tetovania to ani nie je, len som sa chcela uistit skor ...no vybrala som si vzor takeho anjela ale to mi tater zmixoval asi tri rozne vzory do jedneho lebo som bola velmi nerozhodna :D...z kazdeho sa mi nieco pacilo heh tak mi spravil taku kombinaciu a pri nom bude jeden latinsky vyrok, a teba na kolko to vyslo? lebo mne povedal cenu len sa mi zdala trocha vysoka

za8icka

mishell ibalgin by si brat nemala. Ono vacsinou mas na internetovych strankach tetovacich salonov napisne ze pred ani pocas zakroku nemozes pit alkohol ani brat ziadne "oblbovaky" cize ani ibalgin nie. Tu bolest prezijes, to sa neboj. Chces tetovanie tak si to musis nejako odtrpiet, Nieco sa nieco:)
A akne pri tetovani myslim nevadi. Ja som mala tiez vyhadzany chrbat a pokial viem tak to bolo bez problemov. Nesmie sa tetovat len cez znamienka. Vtedy tater ide okolo opatrne okolo znamienka.

A aky mas vzor?

misshel

za8icka...tak ja som sa rozhodla ze to bude predsta len chrbat medzi lopatky...to bola aj tak druha varianta ked nie zapastie a nechcem lutovat tak asi to bude tak lepsie :) uz mam vybrany aj motiv len tiez musim ist za taterom ze prerabka projektu :D...s tou bolestou no asi mas pravdu, je to dost individualne ale tak keby nieco tak si dam jeden ibalgin usmejem sa a idem na to heh...len neviem ci nebude problem, ze na chrbte mam troska stopy po akne ale je to akoby v sulade s kozou ci moze aj tak tetovat

za8icka

misko tak ked sa ti to nepaci naco sem chodis? toto forum je tu podla mna od toho ze sa tu mozu riesit akekolvek problemy. Ci uz su podla niekoho hlupe alebo nie.

mishell ja som si nedavala vzor ale citat. A nie nebolelo ma to. Ono je to podla mna individualne ci to boli alebo nie a je to tiez trichu aj o psychike. Ked tam pojdes s tym ze to bude boliet a budes vystresovana tak to boliet aj bude. Mne sa to moje miesto tiez velmi pacilo a dlho som nad tym rozmyslala a nakoniec som si to na poslednu chvilu rozmyslala a tater musel prerabat projekt:) ale na to chrbte je to mozno ja lepsie. Inak, kde mas zily tak tam to viac boli a puchne to. Cize ono je dost mozne ze na zapasti ta to bdue boliet ovela viac ako na chrbte.

misshel

za8icka...no jj viem, ze je to take miesto mozno nie najvhodnejsie ale nemozem si pomoct velmi sa mi to tam paci, ale viacero ludi mi uz tiez povedalo aby som si to dala niekde inde ked chcem, tak teraz fakt neviem :(.....predtym som chcela na chrbat medzi lopatky len sa bojim lebo vraj to tam dost boli...ty ked si si davala na lopatku bolelo to ? a aky si si dala vzor? lebo na zapastie som chcela slnko ale nie take klasicke, inak tvarovane a neviem si to velmi predstavit na chrbte teraz

viki123

a co cakas, ze ti poradime. ty jedina poznas svojich rodicov a vies predvidat co ti asi tak povedia. Moj nazor je, ze pokial si sa uz rozhodla, tak to urobis tak ci tak a je jedno, ci to povies teraz, alebo potom! si dospela a budes to na svojom tele nosit ty!

za8icka

No ja som nieco take riesila pred mesiacom. Ci povedat alebo nepovedat...Islo ale aj o to ze nikto od nas tetovanie nema a tatino je proti tomu. No a nakoniec som to vyriesila tak ze som to nepovedala. Teraz tetovanie mam a postupne som to zacala oznamovat. Najskor bratovi, ale tomu az ked mi vravel ze si ide dat spravit tetovanie, potom mame, ta to zobrala celkom dost v pohode, len sa ma spytala ze ci som si vedoma toho ze ci je to na cely zivot:) No a tatino to este nevie lebo pri nom nemam odvahu. Ale tak chystam sa. Prinajmensom budem od neho pocut ze nie som normalna a myslel ze mam viac rozumu:)
Ono hlavne zalezi od teba ci to tetovanie chces a potom je dost dolezite miesto. Ja som to chcela na predlaktie, okolo ruky, no ale potom som si to na poslednu chvilu rozmyslela lebo ako mi povedalo par kamaratov a nakoniec aj moja manazerka ma na to upozornila, nie je to prave velmi "korporacijne miesto".
Rozmysli si ci ho chces mat na zapasti lebo mozes s tym mat v buducnosti problem so zamestnanim