čo ak sa váš priateľ ...človek na ktorom vám záleži.. meni?

Nicoolka73

ďakujem kafik... už sme si to vyrozprávali a priznali sme si oba chybu.. a budeme sa snažiť riešiť spoločne naše nedostatky.. :) dakujem

kafe

nicoolka73, prinútiť? Niekedy sa to dá robiť tak, že to čo vo vzťahu dávaš, TO aj DOSTÁVAŠ SPäŤ. A niekedy to nefunguje. A tiež kvalita vzťahu sa časom mení, to krásne ružovučké obdobie (asi prvé 2r) prejde, už ste jeden druhému okukaný, poznáte sa, možno aj ponorka príde.. Nezaškodí, ak sa raz za čas vyberiete von každý so svojou partiou. Prečo nemohol ísť priateľ na pizzu, keď mal chuť nerozumiem. A zabaviť sa s kamarátmi sa dá aj za triezva. Nezamieňaj to, čo chceš robiť TY za nejaký spoločný záujem, prospech vás oboch. Veď šoférovať mal on, ty si si kľudne mohla hrknúť a baviť sa do sýta.

Nicoolka73

ako ho mám prinútiť aby som mu zase bola jedinou... tou ktorú si má vážiť.. pre ktorú spraví čokoľvek.. ktorú obíjme, pobozká, usmeje sa na nu? ja len toto chcem.. nič viac.. :(

pipinuska

ja mam teraz podobny problem, v poslednej dobe sa s priatelom stale hadame koli chujovinam:( stale sa nevieme na niecom dohodnut...predtym to byvalo super vzdy jeden suhlasil s tym druhym ale teraz? ako aj dnes, chcel ist na jedno miesto ale ja som nechcela ale povedala som ze podme hocikam inam len aby sme boli spolu mne je jedno..ale nie, on chce ist tam a bodka, jak male dieta co si chce nieco vydupkat...a ked som nesuhlasila zacal nadavat ze ma pokazeny vikend atd. tak som ho zrusila a to ho uz uplne dorazilo a povedal ze vobec nema chut dnes prist zamnou a ostal asi radsej doma alebo bohvie co..a takto je to kazdu chvilu ze sa na niecom nezhodneme..ja ked nieje po mojom, tak pristupim na inu alternativu co navrhne, ale on, ak nieje po jeho, tak insie nechce radsej ostane doma ako by mal byt somnou a to ma vytacaa...a pritom vsetkom viem ze ma lubi, su aj fajn obdobia ale vzdy sa to strieda akoby, je to sranda ale tyzden je super, potom pride hadka zas sa par dni dohadujeme a riesime to, potom po tych hadkach zas mame na seba chut a sme k sebe ako medik...a potom zas nieco pride..a taak dookola, no ja neviem ako z toho von????

Nicoolka73

je to uplne iné... niekedy si ma vážil.. usmieval sa na mna.. bol ku mne milí my sme sa vôbec nehadali. ja viem že ma lúbi.. ale teraz ?? sa hadame teda on sa na mna urazí nebaví sa so mnou za napríklad včera lebo som mu nechcela dovoliť isť na pizzu to bolo po 22 hodine ... alebo dneska lebo už má vodičák.. a som mu povedala aby sme išli von peši lebo som chcela aby sme si troška vypili aj s kamaratmi aby sme sa zabavili.. ale nechapem. uplne iný... ašky najhoršie je na tom že on nevidí nikde chybu.. nikde

zuzic

niektori ludia sa zmenia o 180 stupnov...uz maju uplne ine zaujmy, uplne ine priority a ciele, ine zabavy, iny slovnik proste iny zivot...boli to ked sa na to musis len bezmocne prizerat...

kafe

Nič nie je nemenné.. mení sa deň s nocou, ročné obdobie.. mení ťa prostredie, skúsenosti, aj ty sa meníš. Je tá zmena na priateľovi taká hrozná?