Nemôžem sa v noci skoro pohnuť od bolesti chrbta, prečo?

Príspevok v téme: Nemôžem sa v noci skoro pohnuť od bolesti chrbta, prečo?
Katka 555

Mam 26 rokov a posledne tri týždne ma v noci strašne boli chrbat a ta bolesť vystreluje aj do brucha, nemôžem sa ani otočoť iba podoprieť z rukami a v bolestiach sa pohnuť. Cez deň ako vstanem to asi do pol hodiny prejde. Normalne sa bojim aj lahnuť do tej postele. Myslite že mam zlu ppostel? Alebo je to niečo važnejšie? Doteraz bolo všetko v poriadku, tak posteľou to asi nebude.

soffa

ak bolest vystreluje do brucha mozu to byt aj oblicky.alebo zaseknuty nerv,v tom ti pomoze len lekar.maser musi mat diagnozu od doktora aby ti to viac neposkodil.nechcem urazit maserou,to by som si nedovolila,radsej skus vystudovaneho fyzioterapeuta

človek

Katka: Už si bola u toho maséra? IDenzl ti dobre radí. Aj nejaké kúpele sú fajn, horúca a normálna voda, plávanie, tlakové vodné trysky na chrbticu.

Katka 555

Ten chrbat ma boli od polovice dole vždy a je to taka silna bolesť že sa nemôžem ani pohnuť, vystreľuje to do ako som spominala aj do brucha a rebier. Niekedy mam pocit, že to mam všetko take stuhnute tým, že sa v noci nehýbem, akoby som mala ochrnuť no hrozny pocit, snaď to prejde. Už som asi hodinu a pol hore z postele, a bolesť citim už len trošku. ono to počas dna vždy prejde.
Ten Dorsiflex mi predaju v lekárni bez predpisu?

lDenzl

no najskor to bude zaseknuty nerv.Treba skusit natriet chrbat,nie masaz.Taktiez Dorsiflex na uvolnenie a protizapal.
Ak to nezaberie........navstivit lekara.