Listerine

Lills

Aj mna Listerine velmi stipe, fakt az mi tecu slzy :D
Priatel sa na Listerine pytal zubarky a povedala mu, ze urcite si tym netreba vyplachovat usta dvakrat denne, ale max. trikrat do tyzdna. Neviem co je na tom pravdy, ale podla mna je kefka a hlavne spravna technika ovela dolezitejsia ako ustna voda.
Planujem si teraz kupit vodu Elmex, ale neviem ci to nebudu len vzyhodene peniaze, aj ked ich pastu mi odporucila zubarka a som s nou spokojna.

zubby

listerine nici aj tie dobre bakterie,to by som neodporucal.ustny vyplach by mal byt hlavne antibakterialny,ale listerine je brutal...najlepsie,co som mal je od GUM.dajte si do googlu PROFIMED a tam co si vyberiete,je na 100% super.a mimochodom,najdolezitejsia je dobra zubna kefka...

GiovanniX

DENTALUX sa vola,ja som mal uz aj zelenu,ta je bez alkoholu,ale nie az taka silna a pouzivam uz len modru ta je najsilnejsia,ale s alkoholom.

mate59

A Listerin je asi najdrahší.No tú reklamu v telke musí niekto zaplatiť,a to je jedine zákazník.Ja používam Elmex a Parodontax,ale si myslím, že sa míňajú účinkom.

Ontário

Pozrel som si v archíve na STV (test magazín na ústne vody): Výsledky boli:
1.Chlorhexamed
2.Lidl
3.Meridol
4.Odol-med
5.One drop only
6.Theramed
7.Alkmene
8.Colgate Multi
9.Colgate Whitening
10.Listerine

soffa

hej ten program chodi na dvojke a vola sa to test magazin.odporucali ten z lidlu.mozno ta stipe preto ze ho nerozriedujes s takym mnozstvom vody ako pisu???mozno...

cappy_

mne ten zeleny odstranil zubny kamen..ale na druhej strane raz davali taku relaciu kde testovali kozmetiku..a z Lidlu vysla ako jedna z anajlepsich =)

makoo

Ono to tak zas vzdy jednoznacne s tou kvalitou nie je. Je pravda, ze mnoho veci sa da pri porovnatelnej kvalite kupit za omnoho nizsiu cenu, ale nie je to tak vzdy. Kvalita si casto vyziada svoju dan.
Otazka je, ci v tomto pripade ta dan odpoveda tej kvalite. Mna by to napr. tiez zaujimalo. Snad by to nejaky znalec (lekar, lekarnik) mohol posudit zo zlozenia pripravku.