ZA DVA TYZDNE SCHUDNUT 4 KG?AKO???!!p.s:je to strasne surne

smejka1

DEE,ale ja nemam peniaze,aby som si tu knihu kupovala...aj tak je to jedno,musim schudnut,a mne je to jedno ci drastickaa dieta..a uz sa na nej PRACUJE

Dee

smejka, ty si zalozila aj inu temu, ze podme chudnut spolocne....Ja som ti tam odporucila tu 90 dnovu dietu. Oproti tebe ja o diete nie len hovorim ale ju uz aj vyse tyzdna drzim a mam dole skoro 3 kila. A to mam menej kil ako ty a islo to v pohode dole. Takze nestaci len rozpravat, ale vcas aj konat a nepapat sladkosti a ine maskrty.Keby si zacala s hocicim vtedy ked si zalozila svoju prvu temu, tak by si uz mala dole par kil a nemusela by si drzat drasticku dietu, ktoru by si mimochodom ty ako 12 rocna ani nemala drzat.Takze prestan kecat a konaj!!!!

123456

ovocie by sa malo est skor doobeda... poobede skor zelenina... ovocie obsahuje cukor.... aj tak je to malo.... ranajky ovocie, normal obed a vecera ovocie... malo pramalo....

123456

jaj... ja som si myslela, ze ty si ten pripad, co ma 170 cm a 50 kg a furt chce chudnut... toto neuznavam... zdrave chudnutie je tak 1-1,5 kg /tyzden... viac ani nie.... to keby si vazila cez stovku, tak by prve kila isli dole lahko a potom uz cim dalej tym horsie... ale ty nemas nejaku nadvahu.... ku svojej vyske by si mohla mat Idealne takych.... povedzme... 65 kg... ale za dva tyzdne schudnut 4 kila? no ... podarit sa moze... s velkym jojo.. to vies... nerob ziadne drasticke opatrenia lebo si len zbytocne uskodis... tu endokrinologicku prezijes aj s tymi kilami co mas.... a budes chudnut pekne pomaly zdravo... zacat mozes zajtra... ale podotykam zdravo... nie nijake tie rychlokysnute diety...

zara

nedochodko
ja by som ta nemohla poprosit o tu dietu v elekt. podobe?
mam presne taky isty problem ako smejka, o 3tyzdne idem na kontrolu na endokrinologiu, dr. mi kazal schudnut, no ja som este pribrala ateraz pri vyske 169, mam 75kg
knihu som si teraz obj., len chcem vyuzit kazdy den a zacat cim skor a necakat kym pride
tak ak by si mohla, ozaj velmi, velmi ta prosim...

iris.

smejka,hlavne nechudni jedenim len raz za den. to je total hlupost.pokazis si zaludok,travenie a potom budes mat problem chudnut normalne.dokonca mozes pribrat este viac ako mas teraz. ak chces jest len raz denne,tak jedz okrem toho predtym jedno jedlo ovocie, a veceru zeleninovy salat. surove ovocie a zelenina este napomaha chudnutiu.

iris.

skus co ti radim. tak nebudes hladna,a mala by si chudnut.ten chlieb vynechaj a mozes vynechat aj sladkosti,majonezy,zem.lupienky a tukove potraviny.mozes varit na vode,napr.aj ryzu a polievky bez zapraziek a zatrepiek.naposledy jedz napr.o 18hod. a potom pi. pit by si mala stale,hlavne pred jedlom. najlepsie cistu vodu alebo caje.
a o tej tukozravej polievke si nepocula?vraj aj ona zabera a mozes jej jest kolko chces.je to taka rychlovka,hoci pri tvojej vyske a vahe by bolo dobre chudnut pomaly a zdravo, pretoze to bude mat aj trvalejsi efekt.