Napuchnute pysky ohanbia

lDenzl

Double_Psycho- chod za svojou detskou a povedz jej,ze chces ist bez rodicov ku gynekologicke. Urcite ti poradi:)
Drzim palce a cim skor,tym lepsie.

meri.m

Ja som mávala zápaly pravidelne, keď som brala hak, a antibiotiká od gynekologičky to teda dlhodobo neporiešili. Kamoška mi vtedy poradila dať si na niekoľko minút tampón namočený v kyslej smotane, pár dní po sebe mi to zabralo.
A drahý nech si určite umýva ruky!!

Double_Psycho

ale ved to nemožem ist sama ku gynekologičke nie?ete nemam 15.... ani neviem či mam ist k detskej alebo normalnej alebo kde :(

lDenzl

Cicus......chod sama k obvodnej a nech ta tam posle ona s papierom.Povedz jej v com je problem a potom nevidim v tom problem aby ta vzali.

Double_Psycho

ja sa až tak nebojim toho vyšetrenie ja chcem ist lebo necem aby som mala potom problemy ..ale ta mamka nejak so mnou nece ist lebo si mysli že mi nič neni ona nevie čo sa stalo,ja som jej len powedala že mam vytok nič viac a nvm jak jej to powedať :(

jajkafr

Double_Psycho
nemusí to byť nič vážne, ale ak je výtok spôsobený napr. baktériami, môže pri neliečení spôsobiť neplodnosť, čiže ak chceš mať bábo tak by bolo dobré navštíviť lekárku... navyše vyšetrenie u gynekologičky nie je až také strašné prežili ho mnohé ženy prežiješ ho aj ty... držím palčeky

Double_Psycho

dakujem že si mi to vysvetlila :) ja som už hovorila mamke že mam vytok a ona že to je normalne a tak...nevidi dovod ist ku gynekologovi,ale ta skusim jej nejak dohovoriť a pojdem , aj ked sa trošku bojim či to nemože byť dačo važne lebo už davnejšie sa mi to stalo prvy krat

jajkafr

Double_Psycho
mykóza by bola keby si mala biely hrudkovitý výtok, ktorý by pripomínal tvaroh... žltý, biely, zelený hlienovitý výtok hovorí väčšinou o baktérii a navyše nikto ti hlavu neodtrhne kvôli tomu, výtok môžeš dostať z čohokoľvek, kúpalisko, tangá ako sa tu už písalo, prechladenie, pena do kúpeľa ...

jajkafr

Double_Psycho
po prvé myslím si, že máš ešte málo rokov na také veci, ale to je jedno kvôli tomu tu nepíšem.
Mamke nemusíš povedať, že bolo medzi tebou a priateľom povedz jej jednoducho že máš výtok viem, že klamať sa nesmie ale ty tak celkom klamať nebudeš povieš len polovičnú pravdu... a pre budúcnosť rozmýšľaj o tom čo robíš na také veci máš ešte čas ... držím palčeky...
no a čo sa týka krému keď ti nezabral Canesten iný bez receptu nedostaneš... Canesten je len na pliesne, na baktérie sú iné krémy ale tie sú len na predpis...