nemám nadváhu, ale...

Príspevok v téme: nemám nadváhu, ale...
...=)...

Ahojte, nemám síce nadváhu, ale nie som ani chudá...teda možno mi niektorí hovoria že mi chudnúť netreba..ale ja si to nemyslím..nemám problém s celou mojou postavou, len s niektorými partiami...napr. bruško :( do leta by som chcela mať krásne ploché brucho, ale zatiaľ mi to nevychádza :( poraďte mi nejaký účinný spôsob, ako sa k nemu dopracovať prosím :) ...a moje prsia sú dosť malé - chcela by som väčšie, lebo lebo popri mojich kamarátkach sa cítim ako nula :( ale nechcem užívať žiadne tabletky ani hormóny, pretože mám len 16 rokov a nechcem si veľmi poškodiť organizmus :) ďakujem za každú dobrú, serióznu radu...nakoniec moja váha : 53-54kg a výška : 166cm...a prosím žiadne poznámky typu : na svoju výšku máš dobrú váhu atď...myslela by som si to, keby bol môj tuk rozmiestnený v mojom tele tak, ako by som to chcela...

vierca

ovecka s tym nemozem suhlasit....co ine a lepsie by si poradila?brusaky zaberaju najlepsie uz som si co to odskusala ale ako som napisala treba vediet ako spravne cvicit inak to nema efekt..
silikony by ani u mna nepripadai do uvahy:D ja som radsej na to prirodzene :D
tucnucka s tebou suhlasim:DD

Tucnucka

Ak by si pribrala zvacsili by sa Ti aj prsia :-)
Ak na brucho je vhodny kazdy sport,pretoze sa neda chudnut len z urcitej casti tela a z inej nie.
Chod na on line korcule aspon 15min.alebo bicykel a ked skoncis daj si 50 skracovaciek,50 bocnych na jednu a 50 bocnych na druhu stranu a 50x zdvihanie noh na spodob bruska.

...=)...

s tými brušákmi máš asi pravdu...ale počula som že ked ich robíš zle sa ti môže vytvoriť nejaký sval či čo no neviem čo je na tom pravdy...asi sa poradím s telocvikárkou :D ...tak tie silikóny radšej vypustím :DDD...kým sú pevné tak ich nejdem riešiť :) a ďakujem :P

vierca

brusaky,brusaky,brusaky...nic lepsie na ploche brusko neexistuje..:D porad sa ale s niekym kto sa v tom vyzna lebo mnoho ludi cvici brusaky zle a nezatazuju svaly ktore maju iba si nicia chrbticu a potom sa divia ze ziadny efekt sa nedostavuje..:D zacni kazdy den aspon s 15-timy po tri serie....klasicke a to iste aj do stran....:D na prsia ti asi neporadim nic..su metody na spevnenie ale na zvacsenie asi len silikony:D podla mna sa nemusis velkostou stresovat ved davno je zname ze nejde o vekost ale hlavne o pevnost..:D