Od 1.maja idem do boja s kg zdravou formou...kto sa pridá?

Deeee

aj sa pridavam baby. Mam 27 rokov, 168 cm a 80 kg. Dnes som si zacvicila 30 minut taebo, viac som nevladala, ale zajtra skusim o trosku viac. Budem sa snazit jest kazde 3 hodiny, po 18-tej uz nic. A obmedzim prilohy a pecivo, ale nevynecham uplne. Tak nam drzim palce, dufam, ze sa budeme informovat a podporovat.

Lisaaa

Pridavam sa k vam, baby. O mesiac idem na svadbu, tak sa musim dostat do formy. A leto sa tiez blizi, takze ako kazda - chcem lepsie vyzerat. Mam 22 rokov, 176 cm a 71 kg.

drumka

no baby ako???ja som dnes celkom dobre obstala,ale mala som zmrzlinu:(...ja velmi lubim sladke:) ale rozhodla som sa ze od dnes ziadne keksiky,len tej zmrzline asi neodolam,ideme na to postupne,ne?a bola som si zabehat,no len tak na 15min.viacej ani nevydrzim,no a este mam taky velky problem ze mam vacsie prsia tak mi skacu hore dole:):):)

Motylik11

=] Tinka mas pravdu...Ja tych svalov mam trosku viac tu pneumatiku na bruchu a velky zadok heh..Tuk mam tiez rovnomerne rozlozeny,,ale na brucho som strasne nahnevana..Baby mi to zvladneme ..predsta Strava tvori 80% a trening 20% co zavisi v chudnuti..Drzim vam palce..my to zvladneme

greenie

aj ja by som chcela velmi schudnut, mam 25 rokov a od 15tich mam striktne rovnaku vahu - 66kg. rucicka sa vobec nechce pohnut dolu, ak nahodou dietujem tak nejdem aj tyzden na zachod..moje telo vsetko zosrotuje... a ked jem kazde dve hodiny tak som ako balon... sportujem 2x do tyzdna, aj ked mozno trochu schudnem, staci sa mi len raz trosku viac najest a hned to mam vsetko naspat. ja uz fakt neviem co mam robit! poradte!

majka__

pravdupovediac nemam dobre obdobie teraz - za chvilu mam statnice, stresy z toho a pod. takze aj dnes sa mi to trosku podarilo presolit (ako jedla som pravidelne), ale pridala som si k tomu 1 pohar pudingu teraz vecer a cez den 2 kopceky zmrzliny... ale zajtra sa pokusim opat normalne papat... cize verim ze to vyjde :o)

drumka

no tak vidim ze je nas tu viac..baby ved za chvilku je tu leto tak sa musime posnazit:) drzim vam palce:) inak ja mam 19rokov,170cm,a strasnych 78kg:( tuk mam rovnomerne rozlozeni,takze nemam nejake problemove partie-ja som problemova celá :)ale nezabudnite,základ uspechu je v nasej hlave,nedeptajte sa tym ze to nezvladnete...vsetko zvladneme...:)

tinka86

Motylik11, musim ti trosku protirecit. Je pravda, ze posilnovanim sa nechudne, ale vytvaraju sa svaly a ak mas nejake svaly, tie umoznuju rychlejsie spalovanie. Ja mam tiez moj metabolizmus riadne K.O. Tiez same diety a od zajtra aj ja zacinam a konecne sa mi to dufa podari. Ved uz tak dlho sa snazim. Mojim planom je tiez jest 5krat za den a cvicenie. Chudne sa mi tazsie, nakolko ja pravidelne chodim do posilky, ale nedokazem sa niekedy ovladat a nasledne tym mi vaha stale stoji. Verim, ze sa nam to podari.

Motylik11

Caute kocky,urcite sa pridavam aj ja,mam strasne spomaleny metabolizmus pretoze stale drzim neake diety,,podarilo sa mi z nych schudnut zhruba 7kg..co sa mi vlasnou hlupostou vratilo 5kg.. Mam 18 rokov,vyska 175cm vaha 70/69 kg..Chcem dat dole aspon 10 kg .. Pretoze som vysoka.. Zacala som jest pravidelne kazde 3 hodiny,aj ked od 6 uz nejem..pijem 2 litre vody denne,a stravu mam perfektnu varenu a zdravu,,ziadne tuky cukry..som to vyhodila..takze drzim 90dnovu dietu...Od pondelka zacinam na sebe riadne makat,,co sa tyka behu,aerobis..Ved do leta z toho by aj debil musel schudnut.Neradim vam posilovat..Pretoze tim neschudneme,ziskate opacny ucinok..ze spivnite telo ale priberiete v svalovej hmote..takze tak..dufam ze nam to pojde super