prvy krat HAK-ako to chodi u gynekologa

Príspevok v téme: prvy krat HAK-ako to chodi u gynekologa
jajanka

mile dievcata, zeny...prosim poviete mi, ake vysetrenia, resp. co mi vlastne bude robit gynekolog, ked si chcem dat po prvy krat predpisat antikoncepciu? koľko bude trvat, kym mi ju predpise a kedy po vysetreni ju budem moct zacat brat? ako je to potom s prehliadkami u doktora? a kolko sa za to vsetko plati? aby som bola na to pripravena... vopred dakujem za odpovede

veronikaa

mne predpisaal dr antikoncepciu hned v ten isty den, az na to ze sim ju zacala brat obvykle v 1.den menstruacie.a dodatocne som si volala na vysledky testov.inac by sa mal robit aj vyter na PAP pred uzivanim antikoncecie.a pecenove testy su ozaj dolezite, to by sa nemalo zanedbavat.

cica

pecenove testy ti doktor NEMUSI robit. iba ak si mala niekedy predtym problemy s pecenou. ale ked ju poziadas urobi ti ich. ja chodim ku gynekologicke kazde tri mesiace aj castejsie, vzdy ked mi dojde trojmesacne balenie tabletiek a este som nic neplatila. peniaze od teba moze pytat iba sukromna lekarka. a tabletky ma stoja 1080 na 3 mesiace co je dost, ale su fakt dobre.

neva

Odporučam, vybrať si najskôr len balenie na 1 mesiac. Môže sa Vám stať, že HAK nebude vyhovovať a zostane Vám na krku. Nie je to lacná zaležitosť. U nás síce lekarka robí vyšetrenie 1x ročne - krv, sono, cytologiu, ale platime poplatok 400/rok, navyše.

mišelka

tak toto podla mna je kašlanie na pacienta, ved ako môže vedieť či maš v poriadku pečenové testy, a ake ti predpísala??? a ťa aspon prehliadla

Dee

ja za vysetrenie neplatim a cena tabletiek zavisi od toho ake ti dr predpise.HAK je predpisovany "na telo". Pre kazdeho je dobre nieco ine. Ja mam Lindynette 20 a trojmesacne balenie ma stoji 713 Sk. Su aj lacnejsie aj drahsie...