Ked ste boli tehotne kedy ste zacali nieco citit v brusku?

blondula

tlkot srdca nemozes citit :DDDDD ja tiez mam pocity,ze mi nieco akokeby "bije" v podbrusku a viem,ze tehotna nie som...dokonca aj ked som bola som necitila.az vo vysokom stadiu tehotenstva na sone som citila ked mi tam trosku lekar zatlacil,ale inak nie !

Weva

pohyby dietata pocitis tak v polke tehotenstve - 18-20 tyzden, takze urcite nie... skor mozes citit napatie v prsiach a podobne... ak sa napriek meskaniu bojis sprav si test

jajaka

ja mam take pytanie .. som po porode.. moj synacik ma 6 mesiacov.. dostavala som menzes pravidelne a teraz v poslednom mesiaci sa citim divne .. meskala mi menstruacia 7 dni ale dostala som .. citim divne chvenie akoby pohyby dietata . je mozne ze som znova tehotna ??alebo si to len domyslam.. test som si nerobila.. bo partner povedal ze dava pozor .. mame sex bez ochrany.. dakujem za odpovede ..

muc

srdce plodu urcite necitis. pulzaciu mozes pocitovat napr. pri leze na chrbte. ale ide o tvoju pulzujucu brusnu aortu

usiko.

inak dievcata, asa jej moyno smejete, ale ja som citila dva dni po sebe v podbrusku take pulyovanie a vedela som presne, ye to bolo vtedz, ked som otehotnela, lebo datumovo to sedi...takye ono, ked sa to tam uchzti a asi uhnieyduje,, tak tam niektora nieco citit bude...jasne, ye to bude nejaka moja cievka, alebo nerv, ale bolo to....a samoyrejme, ye som to lekarovi nepovedala, yebo si uvedomujem, ako hlupo to ynie, uy ked to len vzslovi...takye toto bude pre mna asi jeden y takzch prvzch priynakov tehotenstva......prepacte ya z a y..som na cudyom PC a nechce sa mi to uy opravovat...

cajik

dakujem gima, a kedy ta asi zacali boliet prsia ? lebo ja mam taky divny pocit, neviem ci mam hormonalne problemy alebo.. :)