stupnujuca bolest vajecnika

Príspevok v téme: stupnujuca bolest vajecnika
luciferka

Ahojte, posledne dva tyzdne ma zacal boliet jeden vajecnik, a stale sa to stupnuje. Najprv to bolo ked som si sadala, potom na toalete, a teraz uz aj pri chodzi a aj v sede, ked som v klude....existuje na to nieco? nejaky caj, obklady?k doktorke nemozem zatial ist, lebo nemam cas a moju doktorku mam daleko, a k inemu nechcem ist....pred dvoma mesiacmi mi zacala haprovat aj menstruacia, naposledy sa mi ledva ledva spustila, ale tak doktorka mi povedala, ze mam "lenive" vajecniky, ze to je u mna normalne ak nepride za 28 dni...

luciferka

jajkafr, a zabudla som podakovat za rady......spolubyvajuca mi uz pripravila caje , tak pijem od rana, tak dufam, ze sa to zlepsi......

luciferka

jajkafr, vidis, to mi ani netrklo, ze slepe crevo je na pravej :D, uplne som domatena momentalne.....skusim si dnes ist po tej caj, a od bolesti mam tabletky, ale zatial som si ich nedavala, mozno vecer, ked ma to bdue boliet aj bez pohybu......

jajkafr

luciferka
slepé črevo bolí na pravej strane... skús teplý obklad na brucho a ten ženský čaj som myslela v sáčkoch nie sypaný, ale môžeš skúsiť aj sypaný... od bolesti môžeš skúsiť nejaký ibalgin ak máš

luciferka

jajkafr, na lavej strane ma to boli, ale nemyslim, ze to bude zapal slepeho creva, lebo uz aj druhy ma zacal pobolievat, mozno som len prechladla, alebo co....a teraz to nie je az take zle, poobede ma to boli vzdy viac, a vecer, no koniec, to som vcera len sedela a radsej sa nepohybovala......no ak nic ine tak pojdem na pohotovost v utorok......

jajkafr

luciferka
a je to určite vaječník? nemôže to byť zápal slepého čreva? na ktorej strane ťa bolí? a keď sa to stupňuje možno by si mala pouvažovať aj nad pohotovosťou...

luciferka

matamata, nemyslela som to v zlom, prepac, ked to tak vyznelo, ale diagnozu mi tu neurci nikto, ja som len chcela ako to zmiernit, ci nema niekto s tym skusenosti......

luciferka

matamata ja nie som lekar, netusim co mi je a v com to je, kedze este nikdy ma vajecnik nebolel......nemozem ist teraz domov za lekarkou, keby mozem, uz som u nej, som prilis velky strachopud na to, aby som to zanedbala a stresovala, ze to je nieco zle.......