Všetci čo maju problem s pleťou

Príspevok v téme: Všetci čo maju problem s pleťou
psyliumnaple

mohli by sme si každy den písať čo ste zjedli ako sa stravujeme...lebo akne , vyrážky a celková zhoršena pleť je spôsobená jedine stravou. napr uživajme denne psylium a probiotika... toto všetko by u mna bolo v poriadku len mam tendencie sa prejedať ... a preto zakladam tuto temu že sa budeme podporovať čo kto kedy zjedol a ake ma problemy s pletou a čo preto všetko robil robí a bude robiť .

matamata

bibba ty nechapes ze sa to nikdy nedokazalo, ze akne a strava suvisia?ved to boli velke dlhorocne studie ty trubka

zuzic

jemine co som napisala:DD
teda kamoska ze ma tucnu stravu a krasnu plet a ja zdravu stravu a horsiu plet od nej:) tak to malo byt:)
inac celkom suhlas s bibou,ale myslim ze nieco v tej strave bude ale urcite nie vsetko to bude ovplyvnovat len u niekoho...

bibba

jezis ale vy ludia naco to sem vobec pletiete "ja jem vsetko a nemam vyrazky". no boze asi sa ti z vas, ktori nemaju sklon k vyrazkam nemusia vyhybat ziadnym jedlam, ale ti co problem s pletou maju, tak oni ano. to je cela vec. uplne odveci vas pocuvat niekedy :)

zuzic

mno kamoska jedava stale tucne jedla, cokolady a taketo lebo sa snazim zufalo pribrat a stravu ma uzasnu krasnu bez jednej vyrazky ovela krajsiu ako ja co jem zdravo lebo sa snazim schudnut...

matamata

to kto na to prisiel ze je to zo stravy??nikdy nebolo ziadnou studiou dokazane, ze akne je sposobene stravou...ale to by ste najprv museli studovat trosku odbornejsie info...takze to, o co sa tu snazite, je blbost

psyliumnaple ty by si sa mal zamysliet skor nad tym, ze tie vyprazane syry ty skor sposobia infarkt a obezitu ako zlu plet...

psyliumnaple

ale napr. take psylium pomôže všetok ten bordel vypratať.... čiže ked budem jesť nezdrave a nasledne psylium čo stym podla vas? inak psylium mne osobne dosť pomohlo k pleti...