Nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Nemam sa s kym porozpravat
amia

Co mam robit,ked mam taky problem,ze ho neviem vyriesit,nieco ma stve,ze som strasne rozculena,zufala,na dne,nevladzem dalej, chcem sa o nom s niekim porozpravat,komu by som doverovala,ale nemam nikoho s kym by som sa mohla o tom porozpravat,mam taky panicky zachvat,neviem sa upokojit,zle som spala,citim sa uplne na dne.Dam aj email adresu.Trva to asi tyzden,ale teraz uz fakt nevladzem.

WSJGJFGFHGF

ahoj mojsegrik,kolko mas rokov a staci napisat kraj odkial si aby som mala prehlad,ja som uz 7 rokov i Taliansku,pracujem tu

mojsegrik

a smutné je aj to,že ti to urobia aj v rodine-a ty už naozaj nemáš sa komu zveriť-nemám priatelov-iba kamaratky na nete-ale málo.

mojsegrik

áno,každý sa robí že je ten dobrý,a ked potrebuješ niečo,alebo sa mu zdoveríš podloží ti nohu-a vie o tom celý svet

WSJGJFGFHGF

a kde su vsetci ti ludia co tu pisu na nete,ved vy ste tu vsetci taky mily ako to ze nestretavam takych ludi ako co tu pisu,kde su ti dobry,chapajuci,ohladuplni,ludia.

WSJGJFGFHGF

mam tu jednu dobru kamaratku ale kolegine vpraci,Slovenky podotikam,snimi sa neda su zakerne a egoisticke,zistujem ze fakt niektorym ludom sa nemoze dat verit

WSJGJFGFHGF

ahoj amia,mozes sa mi zdvoverit,co ta trapi,ja som sama v zadranici,tiez mam niekedy take stavy ako ty,tak zacni prva