Diskriminacia žien v platoch

Príspevok v téme: Diskriminacia žien v platoch
stela_

Je to hrozne nespravodlive, že ženy zarabaju menej ako chlapy. Ako napr u nas vo firme ja mam 500 eur v čistom a netrufam si ani na hypoteku na byt. Chlapy u nas vo firme zarabaju okolo 800-900 eur. A ak sa tam lepšie poobzeram tak pol dna iba presedia s opretými rukami. Nechápem prečo je to tak, veď oni nerodia deti, nemaju kramy, žena im navari, operie, uprace. Ak si to tam zhrniem maju celkom pohodový život.

jajka001_

lillii :)))
netreba sa zaoberat klebetami a nebude ta trapit kto co o kom hovori. jasne ze ked ides so sefom na obed, chces s nim spat aby ti dvihol plat, ked s nim ide na obed chlap, musi sa s nim ozrat a pocuvat jeho ohromne vtipy, aby mu dvihol plat :))
jasne ze zena ktora ma bordel na stole je neporiadna, chlapi su bordelari od prirody :)TOMUTO sa vraví diskrimácia, preco by len chlapi mali mat právo byt humusáci. chlap ked je humusak, tak je to normalne a nikto mu to nevyčíta.
a jasne ze zena klebetí a muz si vytvara socialne vazby - ako inak?? :))

lillli

na zeny a muzov bol v praci vzdy iny meter
tak napr.
ON dostal na porade riadnu kritiku= povzbudi ho to
ONA dostane na porade kritiku =psychicky sa zosype (nie vzdy to plati)

ON ma zapratany pracovny stol= tvrdo pracuje
ONA ma zapratany pracovny stol = je neporiadna

ON sa rozprava s kolegami = zalezi mu na nazore ostatnych
ONA sa rozprava s kolegami = no jasne zase klebeti

ON obeduje so sefom = pracuje(samozrejme)
ONA obeduje so sefom = spava s nim

ON sa zeni = bude verny firme
ONA sa vydava = je neperspektivna pretoze otehotnie bude mat deti a ostane na materskej

to moj nazor preto malo zarabame tak trochu si za to mozme sami

dobra vila

uhlie, ja z teba zosaliem, akoze kazdy hovori odveci, iba ty triafas do cierneho, ze? TY SI SEM ZACAL MIESAT KOPU INYCH VECI, NA CO TI OSTATNI ZACALI REAGOVAT. Ak trpis vypadkami pamate, chod sa vysetrit :-/, alebo si po sebe aspon precitaj, co si napisal.
Ale jedno, lebo takto sa mozeme donekonecna natahovat, ale uhlie, ty lejes olej do ohna, tak aspon nevytykaj inym, ked ti povedia nieco k tomu, co si napisal... bodka...

Lost - napisal si to skvele,aj som chcela nieco k tomu dodat, co si napisal, ale radsej sa zdrzim poznamok, aby som zas zevraj nehovorila off-topic...