Zmenšenie výšky?

Príspevok v téme: Zmenšenie výšky?
Obryna

Ahojte, mam taky problem - som dievca, ale som velmi vysoka - meriam az 192 centimetrov, no proste hrozne, nici mi to zivot. A tak som sa chcela spytat ci viete ci existuje nejaka metoda na zmensenie vysky? Pripada mi to nerealne, ale ked je metoda na dosiahnutie vacsej vysky (davaju si ju robit najma japonky, zlomia im kosti a vlozenim implantatov ich nechaju narast dlhsie) tak by mozn nieco mozhlo existovat?
Som fakt zufala...nechcem zit takto ako obor.
Dakujem

cicaaa

to co vravel/a kafik je svata pravda, musis mat sebavedomie, musis svoju vysku brat ako prednost a musis sa citit fajn, lebo ked sa citis dobre, odrazi sa to na tvojom vyzore, prejave na vsetkom a vsimnu si to aj ludia..a ked sa citis zle a trapne tak isto to vycitia je to vsetko o pristupe...ja som zasa malinka:) aj v skole vzdy najmensia z triedy, taky krpec:) este na zakladke ma to trapilo, bola som taka seda myska, nevyrazna, mala som asi dve kamaratky a to bolo vsetko s ostatni sa somnou moc nebavili a ja som si pripadala skareda a ja neviem co...potom som sla na strednu a povedala som si ze sa zmenim uces, spravanie, vsetko:) a zrazu som sa citila pekne taka aka som, mala som sebavedomie a to sa odrazilo aj na tom ako ma zacali vnimat ini a hlavne chalani mali o mna zaujem a baby mi zavideli:))

lDenzl

sorry.....
Fakt ma to hneva,ze som reagoval predcasne.
Mna vedia nahnevat ludia ak zacnu mna riesit drzo a pod.
Ale teba tym nemyslim.
Este raz prepac.

WSJGJFGFHGF

ja som tym zmyslom pre humor myslela to ako si napisal ze" odrezat hlavu " takovy cierny humor,ok ospravedlnenie prijmam ale dotklo sa ma to,fakt.

WSJGJFGFHGF

dotkla som sa ta DEnzl??? asi ze je to pravda,za pravdu sa kazdy hneva a tie urazky tipu ..... si nechaj pre svoje.... Citaj cele mozno to tvoj mozecek pochopi ze som si vas zastala.Teba a Nexusa

0vecka

2 Obryna a aku mas postavu?? ... si tkaa stihla alebo plnsia???

zmensit vyska sa da v tvojom pripade typujem tak 5cm ak zacnes cvicit s tazkymi vahami tak stavce zapadnu do seba .. ja som mal pred 5timi rokmi 197cm a teraz mam len 193

jajka001_

keby si citala Diablicu...tam ta zena sa rozhodla radikalne zmenit svoj vyzor, okrem plastiky tvare, prs, odsatia tuku, a dalsich mensich zmien si nechala aj zrezat zo stehennych kosti...je to len román, neviem v praxi ci to funguje :D

WSJGJFGFHGF

ahoj Obryna,nerob si vobec hlavu s toho ze si vysoka,kazdy mame nieco co nas na nasom vyzore trapi,mna napr.ze som mala.a to co pisali chalany,Denzl a Nexus to si vobec nevsimaj su na tychto strankach aby stoho urobili srandu a nemyslia to zle,len maju trosku viacej "zmysel pre humor" ze chlapci??????