zomrela moja mamicka

Príspevok v téme: zomrela moja mamicka
kvetuskaa7

Pred mesiacom mi zomrela moja milovana mamicka.Dostala mozgovu prihodu a silne krvacanie do mozgu,cely mozog bol zaliaty krvou.Lekari mi hned po prevoze do nemocnice povedali,aby sme sa pripravili na najhorsie,pretoze mamicka uz upadla do komy.Tri dni bola v umelom spanku(v kome)a 22.3.2010 vecer mi telefonovali,ze bohuzial zomrela.Velmi tazko mi je,vela si poplacem.Velmi casto kladiem otazku PRECO???preco lekari nepomohli,uz aj neurolog odmietol operaciu...preco???

lilinka7

ahoj titi...dnes som si citala prispevky,az teraz som si uvedomila co si mi pisala a to 25.5.2010,ked mi zomrela moja mamka.Pisali sme si,vtedy som mala prezyvku kvetuskaa7,bola by som velmi rada,keby sme si mohli pisat.Ak mas nick na pokec,ci na fb napis mi ho prosim Ta,budem velmi rada ked si budeme vediet viac pisat.Diky

lilinka7

ahoj titi,prave si pozeram stranku,naposledy sme si pisali este v roku 25.5.2010,teraz si uvedomujem co si mi vtedy pisala.Velmi rada by som si s tebou pisala,ak mas pokec,ci chodis na fb.napis mi nick a ja sa ti ozvem.No super,niekto sa zaregistroval pod mojou prezyvkou,neviem ako sa to mohlo stat.:(((,tak si sem dam ine meno,(len este neviem mi uzna administrator,ale aby si vedela o koho sa jedna o kvetuskaa7 ked sme si pisali o smrti mojej maminky..napis mi prosim ta..Diky

asd

aha tak ja sem casto nepisem v podstate to bolo prvy krat ohladom toho streptokoka ale ked som si chcela napisat iny nic tak ma to nepustilo zevraj ho uz niekto ma.Tak som to len tak dala rad radom ze asd.Tak preto som ostala prekvapena.

Scotch

ani jedna nie ste zaregistrovana.. mozes si dat hocijaky nick, ktory este nie je zaregistrovany na zdravie.sk. tak je to mozne :)

asd

www.zdravie.sk

Prave ze si idem precitat ci sa mi niekto ozval na moju temu a precitala som si tuto temu a zarazilo ma ze mas ten isty nic ako ja to je ako mozne?

asd

Pre M.J.,hoci som veriaca averím že po smrti existuje druhý život,chcem ti povedať že aj keby som zrovna veriaca nebola tak musím uveriť len kôli tomu čo sa nám v rodine stalo.Ked mi zomrel otec bol sa rozlúčiť s mamou aj so mnou.Cítila som ho a počula pri mojej posteli,vtedy som bola od strachu drevenná a v duchu som ho poprosila aby mi odpustil a povedala som mu že mu odpúšťam aj ja všetko aby pokojne šiel/hoci sme nemali nejaké resty voči sebe ani nič vážne,ale ked sa s vami takto príde rozlúčiť blízka osoba je dobré to povedať aby sa jej lahšie odchádzalo./A on odišiel,odvtedy sa mi s ním iba sníva,to sú také sny že niečo spolu robíme ako za života,úplne bežné.A ešte niečo.Mama zasa videla svoju krsnú mamu,ked sa snou prišla pred smrťou rozlúčiť.Ale videla ju cez zatvorené dvere,podotýkam celé z dreva bez sklennej výplne.Potom sme sa dozvedeli že zomrela.Nech si hovorý kto chce čo chce že sú to výmysli,bludy,halucinácie,mna nikto o tom nepresvedčí,viem že sa mi to stalo,že sa mi to nesnívalo.A na základe toho musí po smrti určite niečo existovať.Ved ked sa na to pozrieme zhora,nie je možné aby sme sa narodili,pobudli tu niekto 20r.niekto 80 a zomreli.Aký význam by to malo že sme si tu chvílu pochodili.Tých pár rokov ktoré tu sme je len malé zrnko piesku na púšti.Preto v živote nezáleží kto a čím si ale čo robíš pre lásku.S našim mozgom nepochopíme tieto nadprirodzené veci,lebo na to nestačí.Niekde som počula že využívame len 20 percent kapacity mozgu.A preto nežijeme pre Boha,ale pre značkové handry,autá a čo najviac si užiť...ale k čomu nám to bude po smrti,ked sa nás ten hore opýta čo si urobil s láskou pre druhých?

MackaVoVreci

Ahoj. Mne takto nahle zomrel tatino. Vecer som mu dala pusu na dobru noc a rano uz sa neprebral. Dostal infarkt. Mala som 12 a hrozne to bolelo. Zrazu nic nemalo zmysel. Najhorsie na tom je, ze to hrozne boli stale. Chcela by som ti povedat, ze cas vsetko vylieci alebo, ze ked urobis nieco, tak vsetko prejde, ale nemozem. Uz je to 11 rokov a mna to boli stale viac a viac. Vsetky uspechy, co dosiahnem, su zatienene tym, ze ich nevidi, ze sa netesi so mnou, ze tu nie je... Je mi luto, co sa ti stalo, aj to, ze ti nemozem pomoct. Jedine, co ti mozem za seba potvrdit je, ze si casom trochu zvyknes, ze uz tu mama nie je, ale bolest tu bude vzdy.

M.J.

vsetci co pisete, ze vam umrela maminka, ste pre mna spolubojovnici, aj nam zomrela mamicka, 14.9. hrozny den, navzdy ostane najhorsi, moja draha mama je prec a je to definitivne, hoci je to uz 9 mesiacov, neprestajne to boli a stale je to ako zly a hlavne neuveritelny sen. Neda sa s tym zit, je to ako rana, co sa nezahoji. A co ma teraz najviac trapi je fakt, ze neviem, ci je nieco po smrti, mne sa s nou ani nesniva, nebola za mnou. PROSIM, vie niekto ci je zivot po zivote, alebo co je tam na druhej strane...??? Sniva sa Vam s Vasou maminkou, bola Vas niekoho Vasa mrtva mama navstivit, dakujem za odpoved...M.J.