žilky na tvári

macka26

www.paracelsi.sk

a cenu si fakt nepamatam ale myslim, ze je tam dostupny aj cennik...
ja som si tam dala vyberat aj znamienka... velmi som bola spokojna...

minnie11

A aké žilky? Ja som používala z aa oceanic krémy na rozšírené žilky- ale to som mala také červené okolo nosa, na lícach, dosť veľa, a pomohla mi kozmetika zo zdravakrasa.sk

macka26

ja som si to dala odstanit laserom. tou ihlou mi napriklad jeden nevus nezmizol ani ked mi ho robili viac krat. laserom zmizol hned

aadrin

k dermatologicke som isla s inymi problemami, ale nakolko doktorov nemusim, vybalila som na nu vsetky problemy tykajuce sa pleti a pokozky, ktore sa za par rokov nabalili :) v podstate len esteticke problemy ....aj cievky...mala som papier od obvodaka, ale na zilky ma objednala az o tyzden, na prvu navstevu ale potrebujes vymenny listok od obvodneho...a platila som 8 eur za mini cievky na nose a lici... nie vsetky mi vsak robila, lebo boli moc male...takze uvidim ci zmiznu a dam vediet :)

rew

aadrin> ahoj. K dermatologicke ta poslal obvodny, niekto ti ju odporucil, alebo si len tak zaklopala na nahodne dvere? kolko ta to stalo? prosim daj vediet ked uvidis nejaku zmenu ako to dopadlo...

aadrin

tak ja pouzivam kremik od Avene Antirougeurs ... asi 3 mesiace... a nic, ziadna zmena....skor by som povedala, ze tie kremiky su urcene na prevenciu ako na riesenie problemu...ale min. tyzden som bola u dermatologicky a ta mi ich "vypalila" takou miniihlickou... do ruky mi dala neaku diodu a za 3 min bola hotova... momentalne cakam ci sa zilky vstrebu..a ked nie, idem znova ...

sielala

Denz ma pravdu...to je len nieco z vnutra alebo mas jemnu pokozku, tak ti zilky presvitaju...ale na tvoje dakujem odpovedam nemas zac :D