Som tučná?

lucia0811

zlatino ja mam vysku 167 58 kg a v nete mi vyratalo bmi-nizka ty si urcite neni tucna,niekedy si aj ja myslim,ze tucna som lebo pred 7 rokmi som mala 53kg a pred 10rokmi 49,vtedy som mala podvahu,kolko mas rokov?ja 28r.

Halfling

Pohybu myslím že mám dosť, denne idem rýchlou chôdzou asi dve hodiny, všade chodím peši. Potom doma 30 minút yogy a asi 15 minút iných cvikov. Moje telo však nereaguje, miery sa nemenia, akoby sa nedalo už schudnúť či čo.

ja1988

Tucna urcite niesi, tvoje miery su viac ako fajn, ja by som si urcite dal povedat :).
No a keby si aj napriek tymto nazorom chcela chudnut, tak urcite nie nejakou dietou, ale pohybom.

mate59

baby, neblbnite,ste akurát,radšej športujte a žiadne blbé diety,lebo skončíte ako anorektičky,bulimičky a iné ičky.

monica gazpio

Troška máš širšie boky, vzhľadom k hrudníku, ale tučná nie si. Určite nechudni, lebo vieš čo bude nasledovať potom ? MENTÁLNA ANOREXIA !!! A ako bonus k tomu, budeš mať kopec zdravotných a psychických problémov CELÝ ŽIVOT !!! Jojo-efekt bude viac ako pravdepodobný a sorry za výraz, doserieš si metabolizmus. Hádam nechceš byť ako tá pusate, ktorá priberá aj zo vzduchu. A čo mám povedať ja so svojim 72 cm pásom a 106 cm bokmi a 66 kg pri výške 172 cm ???