Výška chlapca v 15. rokoch

Ciciak

Tak to je skvelé.. ja nastupujem na srednú v septembri tak to som zvedavý.. chcel by som mať tých 185 to je môj sen :-D .. aj keď pochybujem :-(

zuzic

ciciak poznam nejedneho takeho. na strednu nastupovali nizsi ako ty a teraz maturuju a su vysoki. tak sa prestan uz trapit ok?

Ciciak

A je tu niekto kto bol na tom v 15 rokoch ako ja a narástol až okolo 16-tky?? Prosím ešte nejaké povzbudivé odpovede :-(

irmicka

Ciciak, este narasties, ale uz asi nie vela, sudiac podla rodicov. Ale tych 5 cm urcite.
Ale je dost mozne, ze aj viac, kedze mas len 15.5 roka :)Chalani rastu cca do 20-ky, dievcata prestavaju rast kratko po 1. menzese, potom uz vyrastu len par cm, 2-4

nuz stava sa

vsak to mas dost cm.podla mna nie si vobec nizky.vacsina chalanov je od teba ešte nizsia a to mas len 15 rokov,do 21 ešte das isto nejake tie 2-3-4cm podla mna.ako vobec by som sa tym netrapila vsak nie si nizky ,,tak nechapem a mas 15 vtedy sa najviac rastie....

datelinka

ciciak, ja som svojho manžela nespoznala na fotke z lyžiarskeho v jeho 15 rokoch :-))
hľadala som totiž niekoho, kto vytŕča aspoň o hlavu nad ostatnými spolužiakmi. naopak, na tej fotke bol ešte drobec :-)) vytiahol sa neskôr. teraz má 195 cm.