Najlepšia AKNE kozmetika

lifeisgreat

ja som začala nedávno používať Konopný krém denný AKNÉ od Cutishelp (sú na neho dobré ohlasy, ale zatiaľ uvidím). Nájdeš ho v každej lekárni za nejakých 6-9 eur.

ewelin28

ten zineryt je fakt dobrý a dokonca vám ho dajú aj bez predpisu, ale stojí potom až 9 eur či koľko....na predpis ho máte za necelé 3 ečka ;) a aj zinková masť je super, tá stojí len 2 ečka (bez predpisu) ;)

akne princezna

no mne pomohlo velmi dobre ...no vola sa to sans soucis take male je to....v hnedej sklennej flasticke a to si date vecer pred spanim a rano su tam len take cervene minibodecky a potom si to date este raz a uplne to zmizne.ale treba to este aj kombinovat s roznymi kremmi lebo potom sa vam na to koza navykne a budu sa vam robit dalsie pupaky.a okrem toho je najlepsim liekom ked si proste poviete ze ich nemate ...a na taky tyzden sa prastanete pozeryt do zrkadla...tak potom to prejde raz-dva.jo!alebo pouzivam ako krem obycajny panensky olivovy olej-si to dam na vaticku a nytrem si s tym tvar a postupne to pomaha ale okrem toho budete z toho akokeby mierne opaleny.tak to je secko co viem

bebe

ja poradim z lekárne ANTIAC od firmy salcura, ja to používam a pomáha, nie je zatial taka znama tato značka ale niekde v lekarnach ju maju a dokonca ju lekáreň može aj objednat. Viem že ju určite maju v TESCO Lamač v Bratislave.

veronikaa

Ja som mala La roche-vobec mi nerobila dobre.ale mam keracnyl krem od Ducray a anfoderm acido mydlo od perpharma-vsetko dostanes len v lekarni, no ale kombinujem to s medicin.mastickou Skinoren/od koznej na predpis../