Alergia na nikel

[zruseny12]

...mne robil na endokrinologii odbery/mala som vynechat vsetky doplnky,lieky atd./sice ja lieky chemiu neberiem,ale doplnky ano/
a este hovoril,ze vysledky ktore som doniesla od obvodnej,su nejake divne...inak prislo mi tam aj zle,lebo pod ramena pri vysetreni mi dal pod ramena taky valec-hlavu som mala zaklonenu...mne sa zacalo trias cele telo,zacala som sa dusit-krk mi stuhol,ze som nemohla dychat-musel ten valec zobrat prec...
...do papieroch mi napisal ***MIERNE ZVACSENA DIS.STRUMA***
takze moc tomu neverim,ze je vsetko ok...

Well

No vyborne..........aj moja dcera mala vsetko vyborne kym kvoli tym injekciam jej urobili testy a teraz zistili,ze je alergicka aj na mlieko.:(
Tiez ma imunitny v norme a napriek tomu sama lekarka mi povedala,ze to bol dobry napad s tymi injekciami.
Robili ti kompletne vysledky??

[zruseny12]

DENZ-WELL
...tak k tym injekciam,nedostala som sa k tomu,lebo som volala koli vysledkom,takze su VYBORNE/:0))))NEVERIM/...takze som k lekar.nesla...ale hlavna vec ze ma objednal na oktober :0)))))
...ale tak skusim este o nich sa porozpravat s obv.len nemam teraz tam cestu,lebo mam zas problem,mala som velke bolesti,ale nechcem to tu vypisovat...
s tym pridavanim jedal,asi necham tak,lebo zatial,sa mi potvdilo,ze mi nerobilo to dobre...TAK OSTANEM NA TOM TAK AKO DOTERAZ...
MYSLIM,SI ZE MI STACI KED JEM TO CO JEM,JEM ZELNINU-DOSTATOK,OVOCIE,MASO ATD.TAKZE MAM DOST PESTRU STRAVU AJ TAK A NEBUDEM POKUSAT DIABLA...CHYBAJU MI NIEKTORE VECI,ALE CO SA DA ROBIT,MUSIM SA S TYM ZMIERIT... OBCAS DOSTANEM TAKU CHUT NA COKOLADU ,ALEBO OBLATKY-MILA atd.-ALE TIE VOBEC NEMOZEM,LEBO VSETKO OBSAHUJE MLIEKO...
AK CHCEM ABY MI BOLO DOBRE A NEBOLO MI ZLE***MUSIM TO DODRZIAVAT***

[zruseny12]

EVY
...ja som ju nevyskusala,preto sa teba pytam na nu...ale vyzera to dost zaujimave...napr.ja by som s nou prala len veci,ktore su prepotene,ktore nie su spinave,len prepotene...napr.take tricka,ktore sa kazdy den menia...a citit ich len za potom a nie su inak spinave...
... ako ty pises,SKVRNY niekedy sa nedaju odstranit ani praskom...ja na skvrny pouzivam mydlo LANZU...alebo niekedy postaci obycajne mydlo...aj niektore veci biele,periem rucne obycajnym mydlom a su bielsie,ako ked ich vyperiem v prasku...

Evy74

>mariaa

Áno, mám a neľutujem, že som si objednala. Na každodenné pranie úplne postačí. Šaty sú čisté a majú takú prirodzenú, povedala by som, že neutrálnu vôňu. Dcére síce chýbala vôňa aviváže, preto som pridala prírodnú esenciu, aby prádlo aj voňalo. Ak sú na šatách zaschnuté škvrny, vtedy ani prášok nepomôže, musím siahnuť po odstraňovači škvŕn. Napíš, ak si guľu vyskúšala, som zvedavá na Tvoje skúsenosti.

Well

mariaaa:)
Ahoj:)
No cital som nieco aj ja o tom na internete. Tak vraj je to dobra vec pri jemne znecistenom pradle,ale ak je to viac......je potrebne k tomu pridat aj prasok.
Vydrzi to zhruba 3 roky a potom nova gula :)