Zasluzena facka, ktora prekvapila...

Príspevok v téme: Zasluzena facka, ktora prekvapila...
chvilka

Som provokaterka a stale vsetko frajerovi vycitam, ziarlim, stale dookola opakujem vety, ktore ho brutalne rozculuju. On na to reaguje tak, ze do mna stuchne, potiahne ma za vlasy, alebo placne po lici, ale len tak jemne, lebo chce, aby som s tymi provokaterskymi recami prestala. Ale pri poslednej hadke, ma udrel velmi silno, mozno aj sam ostal zaskoceny....tvrdil, ze tak nechcel...
Myslite si,ze ma muz pravo udriet zenu, ja neviem, ako si to mam vysvetlit....ved aj ja som mu uz raz dala facku pri hadke, ale to ho nemohlo ani zaboliet, to bol iba taky obranny mechanizmus
A zrazu som ostala s opuchnutou perou a hlavou plnou myslienok.
Je to normalne???? Zasluzila som si to???
Ani sa nechcel o tom bavit, nechcel to riesit,ved sa ospravedlnil a nemala som ho provokovat
No nemozem prestat mysliet, nemozem sa zmierit s tym prekvapenim, ktore mi sposobil...bolo rychle a bolestnejsie ako inokedy
Bojim sa, ze sa to bude stupnovat....
Niekedy ma taku nenavist v ociach, ale mozem si zato sama, lebo uz ho tak dobre poznam, ze viem, co mam povedat a akym sposobom, aby som ho vyprovokovala.

Zaroven ma zaskocil jeho pristup, ked som chcela rozanalyzovat tento problem, ved to nie je normalne, to sa nemoze predsa iba tak nechat...tato facka bola ina, ako ked sa "natahujeme" pri hadke.
Keby som aspon vedela, co mozem od neho ocakavat, ci to nebude horsie...
Jednu vec, viem urcite, ze ho nemozem provokovat ako doteraz....ale stale dookola mi zaznieva v usiach otazka......"preco ma tak tvrdo udrel"....neide mi o tu bolest, alebo o ten sok, co mi sposobil...ale o nekonecne myslienky v mozgu "PRECO??!"....naozaj som ho dokazala k tomu vyprovokovat ja sama, svojimi recami??? A MAL PRAVO???

veronikajasa

a keby vas chalan praští po hlave len pre to, ze ste do neho zo srandy stuchli, ked pil kofolu a on sa oblial? a nebol to len taky jemny dotyk.

janab

Niekedy ženu bijú jej ústa..

..muži možno veľa znesú, ale ked je toho veľa a príliš, tak vybuchujú ako sopky..proste testosterón..

.hoci poznám aj takých, ktorí sa svojich žien až boja, majú z nich strach..muž normálne povie, že ženu tak naštval, že do neho hodila popolník, alebo tak buchla dvermi, že rozbila sklo a žijú spolu dalej akoby nič..

Aj tak si ale myslím, že muž by nemal udrieť ženu a ak mu vyletí ruka, tak sa to nesmie opakovať..nikdy..

anna555

Cup-cup,moja reč,presne tak ako píšeš!!! tiež som kedysi môjho len provokovala a je to úplne nanič a nikam to nevedie,žena jednoducho musí prekusnúť to,že každý chlap si zaujímavú ženu obzrie,inak by bol chorý ak by tak nespravil :o)

cup-cup

Takýchto provokatérov neznašam. Ja by som ti uštedrila tiež jednu, ak ti mám pravdu povedať. Že sa ešte vôbec pýtaš a pritom si to aj sama uvedomuješ. Dobre ti mal dať, aspoň by si ju konečne zavrela !

millli11

Pre chvilka. Pochopila by som, keby chlap udrel zenu, ktoru nacape v posteli s milencom alebo by zistil, ze tyra vlastne deti. Ale dat facku kvoli hadke, lebo si ho vyprovokovala? Kolkokrat ma vytoci plno ludi a predsa im nedam facku.

millli11

Pre lost, z dna 8.5.10 23:05. V tomto prispevku s tebou absolutne suhlasim, ked dam parterovi slobodu, tak odtial potial a ked to nerespektuje, nech si potom nehlada vztah. Preco sa stretavat s byvalymi na kave a v baroch, ked na to ma clovek svojho partnera a kamaratov. Ja z vlastnej skusenosti na kamaratstvo medzi byvalymi neverim, iba ak sa uvidia mozno raz za rok, ale o tom druhom nic nove nepocuju.

klara5

neviem co riešiš? veď sama píšeš, že je zaslúžená, nauč sa normálne správať a nebudú sa ti také trapné veci stávať, tvoj priateľ musí byť dobrák, keď je s takou uškriekanou opicou
P.s. pri takom správani by si dostala aj odomňa

tak

nemas sa za co ospravedlnovat, nespravila si nic zle, chces si len pomoct, cestu najst, ja Ta podporujem velmi, neboj sa najdes silu a odides od neho, ...