kamaratsvo medzi muzom a zenou

slusny_muz

pre 123: Mas pravdu, ale clovek, ktory stoji najvyssie v hierarchii, je obdareny aj myslenim, rozumom a nielen pudmi. Keby sme sa vsetci chovali pudovo, to by tu vyzeralo ako v dzungli....

123

Precital som vsetky vase prispevky.Tato tema sa ma dotyka tak mi neda sa jej nezucastnit.Musim sa vsak priklonit k nazoru tych ktory si myslia ze take priatelstvo nemoze byt.Patrim medzi ludi ktory veria iba veciam ktore sa daju nejakym sposobom dokazat.Clovek zisiel z prirody.Tak ako vo svete zvierat aj u nas su urcite pudy ktore nikto znas neoklame.Idete po ulici a bez toho aby ste si to uvedomili sa otocite za osobou druheho pohlavia lebo vas niecim zaujal ci uz oblecenim, vyzorom alebo vonou.Chalani chodia do fitka aby ich tela vyzerali lepsie zeny dokazu pred zrkadlom stat desiatky minut len aby vyzerali co najlepsie.Preco to robime?Nesnazime sa svojim vyzorom stylom obliekania niekedy az prilis vyzyvavym na seba uputat?Na koho chceme zaposobit na rovnake pohlavie.Nie.Tak ako pav ukazuje svoj krasny chvost,ako lev prezentuje svoju silu tak aj ludia sa snazia zaposobit na clena spolocnosti opacneho pohlavia.Aj mi mame pudy ktore nikto z nas neoklame.Predca nemozme tvrdit ze vieme na co mysli ten druhy do hlavy mu nevidime.

Dee

lera, raz sme sa stretli vo stvorici, ale dopadlo to dost trapne. Ja s kamosom sme boli ok, ale pre nasich partnerov to bolo divne. Pretoze kamosova zena ma nebere ako jeho kamaratku, ale ako jeho byvalu. A moj priatel tak isto. Tak sme sa zriekli stretnuti vo stvorici a radsej sa stretneme bez partnerov a aspon ich mozeme rozoberat:o)
A verim tomu, ze medzi nami nikdy nic nebude, lebo sme videli v minulosti, ze to nefungovalo, citili sme len priatelstvo a to je na partnerstvo dost malo. Chybala iskra...

brunuska

musim suhlasit s frontmanom.
len sa usmievam ked citam vase prispevky.bojujete proti prirode damy- cas vam ukaze.

cmuuuuucik15

No ja si myslim,ze existuje!!Ja mam spomedzi vsetkych mojich kamaratov najlepsieho kamarata chalana!!!!Je pekny,rozumieme si,ale proste z toho kamaratstva nikdy v zivote nic nebude...a nemusim si ani povedat- nikdy nehovor nikdy, pretoze je to jasne,ze nic...:)