jazvycky na tvary po akne :(

Príspevok v téme: jazvycky na tvary po akne :(
SISAMEJ

po akne mi ostali male jazvycky na tvary, su to skor take male bodky na licach, akne nemam, ale aj tak moja plet nevyzera moc zdravo, ,,je nieco cim by sa to dalo nejak odstranit, alebo zmiernit, okrem zakrokov u kozmeticky ? viem ze existuju kremy na jazvy,no neviem ci je to aj na starsie aknozne jazvycky,,poradi niekto?..

siisa 25

je to vlastne kozmetikum ziskane z ryb sladkovodnych,vyhladzuje a zosvetluje to pokozku,napr pigmenty,flaky po akne,vyhladzuje vrasky a jazvicky,ale stoji to myslim okolo 40 eur a viac,ja som to pouzivala a idem to znova pouzivat,inak je to aj na klby a ine problemy,ja mam od toho letaky tam je toho vela popisaneho no neviem ak chces vyskusaj

siisa 25

niektore kozmeticky to maju,mne to predala taka pani co s tym robi,oni su tri druhy,jeden je myslim na vlasy,jeden na tie vrasky a jazvy,ale aj akne,pigmentove skvrny a ten treti myslim,ze na telo strie,alebo cosi take,skus sa pozriet na internet na kontakt na niekoho

siisa 25

alebo ten collagen beauty,ja ho idem teraz pouzivat,ale bohvie ci aj na cervene flaky pomaha co mam ja,ale na jazvy a vrasky hej

anjelik9

vieš čo ja som si to objednavala cez net a potom niektorí tuto vraveli že už sa to kúpiť nedá v lekárni len objednať druhí že to normálne kúpili tak sa skús opýtať

anjelik9

to glyco a napr máš na rozšírené pory na jazvičky na povrchové vrásky na mastnú pleť nakoľko tam sa ti tá vrchná koža postupne zošupuje a máš potom novú hladšiu krajšiu a potom máš chemický píling zbrusovanie čo vlastne robí kožná abo kozmetička ale po tom máš viac podráždenú pokožku lebo sa zbavíš viac vrstiev naraz ale zase aj drahšie

anjelik9

to myslíš také priehlbinky? na to sú dobré krémiky čo podporujú olupovanie pokožky ako napr glyco a differine duac gel a spol