vztah na dialku

Nikki

mam kamaratov, co holka chodi na STREDNU kdesi do paze, ale vikendy si fest uzivaju a su spolu uz pekne dlho... cez dva roky myslim. a ja som tiez mala taky podobny vztah a pokial sa mate radi, tak to prekona tu dialku.. pokial sa z toho nezosypes ako ja, ale ja som na take veci prilis labilna, tak tym by som sa velmi nezatazovala. hlavne ide o doveru a o to, ci si ten cas dokazete vynahradit, ako sa patri...

leona

sjella,ked čítam tvoje riadky,tak ako by sme mali jedného a toho istého američana,aj on plánoval,seychely,austráliu,no je to na smiech.Ináč práve sa mi ozval,lebo niečo potrebuje,ale určite nie mna.Tak som zvedavá,zajtra ti napíšem,ked tu budeš

jarikt

ide to aj na dialku, len lubit musia obaja, inak to skonci rozchodom. ale je to vlastne dobry sposob ako otestovat lasku, vztah. a "leonka" mne to iste urobila priatelka po 6 rokoch to sme sa rok pred rozchodom este aj zasnubili. skratka sms-ky su "perfektna" vec...

sjella

leona: to su chlapi.. ja som s tzm mojim tiey mala krasne oplany, on plabnoval cestu na rok do australie, spolocne byvanie a podobne.. nuz a vidis.. oni to moyno v tej chvili myslia vazne, ale casom im hrabne... tym enchcem nadavat na chlapov. ale.. su to zvlastne stvorenia (tak isto ako my pre nich sme zvlastne stvorenia)

netly

Pytas sa ,ci je to v pohode...je to v pohode,ked tu toho cloveka lubis,urobim predsa pre nho vsetko a si ochotny podstupit aj to,ze sa neuvidite dva tyzdne...ja mam vztah na dialku...vidim ho raz za dva tyzdne,niekedy raz za mesiac...uz to takto funguje pol roka,sice nie som s tym spokojna,ale nic íne mi nezostava,kedze som zalubena a chcem byt s nim za kazdu cenu...

leona

keby som mohla ja vrátiť čas,aj by som sa pomodlila.Lenže moj vyvolený zabudol,že ma lúbi,a mne dokonca chýba aj to písmenkovanie,my sme sa pred stretnutím rozišli,nepýtajte sa prečo,ja to neviem,predtým sa ma ešte pýtal či si ho zoberiem,to je čo?

iwka24

prečitaj si môju tému-ak máte podobné skúsenosti..prosím poradte..názov témy.
ak chceš prosím napís ako je to s tebou bola by som rada, každá podpora sa mi zíde lebo mi je z toho dosť mizerne!!!
sandy...ak to bolo pre mna..napiš prosím radšej na tú druhú tému...kujem

iwka24

ja viem slusny muz...mám kamošky čo to prežili a tiež vraveli že nechať niekoho je oveľa ťazšie ako byť tým nechaním.
Len mne je to strašne lúto.
neviem či si si prečital tému - ak máte podobné skúsenosti..prosim poradte., tam som všetko napísala.
ja by som tak velmi chcela vrátit čas, ešte ked bolo všetko také pekné, skúšala som mnohokrát, no už to nejde, musím si to priznať.iba sa trápime obaja...
aj dnes som ho uz len odignorovala, ked mi písal cez chat..ked si pomyslím ako sa chudáčik môže cítiť je mi strašne a do plaču.vdaka že ma aspon niekto chápe..bála som sa že ma odsúdite.

slusny_muz

iwka to bude v poriadku, ja som zazil byt na obidvoch stranach....a ver mi radsej nech mna niekto neha ako mam ja nehat niekoho...podla mna rozchod je tazky pre obe strany, jedno kto to iniciuje....