silné nutkanie...nezvladam

Príspevok v téme: silné nutkanie...nezvladam
veves

chytávajú ma také stavy niekedy... zrazu potrebujem skákať, behať, revať, mlátiť, bojovať, demonštrovať..nie od zlosti, proste z tej nečinnosti,nepotrebnosti, fadnosti, nedolezitosti ja neviem jak to nazvat...napr teraz ked som videla spolubyvajucu ako sa chysta pred zrkadlom, kazdy jej pohyb, to nezmyselne malovanie sa, sprejovanie od hlavy po patu a ja ako sedim nad skriptami, ako vedla sedia pri telke, ako ludia idu do roboty a z roboty, ako vsetci robia to iste, ako vonku ludia robia to iste dokola, ako sa necinne sedi v skole, ako si necinne ziju manzelia,ako su necinne zabavy,ako ako ako...nie nechcem sportom to dat prec nechcem robit tiez to iste dokola nahanat sa za loptou, bezat bez ciela...teraz nie. hryzie to a zoziera...silne nutkanie demonstrovat, bit sa za nieco neviem neviem...neviem to prehltnut...niekedy to skonci ze skacem na mieste alebo silne utekam na mieste kricim a trepem sa...hej vyzera to pošahane ale potrebujem boze dajte mi cosi do ruky a ja vam vsetko vydobijem dajte mi dovod a ja vam vydemonstrujem..
boze dajte mi zmysel za nieco bojovat

jajka001_

žiť šťastne? :)
si mlada, zivot mas na dlani, a pred sebou dlhokansku cestu, uzivaj si to co teraz mas lebo kazda chvilka je vzacna, cas leti neuveritelne rychlo

jajka001_

no ved teba denz :)to mas ako u psychologa, ukazu ti carbanicu, a to co vidis, hovori o tom , aky si, ako sa citis, ako vidis svet. no a ty si videl zachranara, ake mile :)jj chapem, ten krizik, ale aj tak :)

veves

no psikov vencit...neznesiem pohlad na psa s retazou alebo v bude...vlastne neznasam celkovo pohlad na psy, pripomina mi to zotrocenie.
hm afrika:) sla, ale nie deti ucit. mozno do tej vojenskej oblasti nieco poriesit.
naposledy ked som bezdakovi pomohla tak ma poslal do p*ce ci nemam prachy:)ale to len tak bokom..
dakujem za odpovede, zachvat uz presiel na cas.
ps:mountain mam moc rada:)